Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás! Baj lehet?...

Ivartalanítás! Baj lehet? Nyugtassatok meg kérlek

Figyelt kérdés
Örökbefogadtam egy shih-tzu kutyust, kb 3 éves lehet, 5 hónapja van nálam. Van néhány egészségügyi problémája, kissé még gyenge de úgy tűnik hogy ivartalanítani kellene minél hamarabb, gyulladás miatt. Nagyon aggódom mert a kutya elég vérzékeny, amikor chipet kapott akkor is sokat vérzett, vérvétel után is... alapból az altatás kockázatos, tudom, de így mégjobban aggódom érte.. van bárkinek bármilyen tapasztalata kis gyengus kutyus műtétjével kapcsolatban? Nagyon megszerettem, aggódom érte.

2020. máj. 28. 10:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végül egy héttel később lett megműtve, ma reggel. A méhe nagyon gyulladt volt, nagyjából az orvos 10x-esére saccolta a méretét a normálishoz képest. Nagyon örülök hogy túl vagyunk rajta, megkönnyebbültem én is és majd a kutya is megfog 1-2 héten belül. Most még ébredezik, de minden renden. Köszi a biztatást 🙂
2020. jún. 12. 13:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Mielőbbi felépülést, örülök, hogy végül megoldódott. :-)
2020. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!