Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámról kiderülne,...

Ha a kutyámról kiderülne, hogy olyan daganata van amit kell kezelni kemoterápiával akkor hamar meggyógyulhat ha szinte azonnal észre veszik?

Figyelt kérdés
Azért írtam így, hogy szinte azonnal mert én megelőzés képpen hordom a kuytusomat 6 havonta vérvizsgálatra, 2-3 havonta hasi ultrahangra, illetve hetente nyirokcsomó vizsgálatra meg "átnézésre". Így ha kiderülne, hogy pl nyirokdaganata van akkor gondolom sokkal gyorsabban kezelhető is lenne nem? Illetve élhet kemoterápia után is még pár évet?
2020. máj. 28. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kicsit sokat viszed vizsgálatokra.A mi kutyánk 18 boldog évet élt úgy hogy csak évi 1× jött az állatorvos oltani
2020. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát az lehet de a megelőzésnek vagyoj a híve. 😊
2020. máj. 28. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Első te inkább magaddal tedd ezt. Elmeháborodott idióta.


Biztos több esélye lenne a gyógyulásra. De tudod ez is függ attól mennyire agresszív a daganat. Mint az embereknél. Vagy hogy van-e áttét. Sajnos alattomos egy betegség ez és nem ennyire egyszerű hogy kapna kemót és kész. De persze élhet utána is évekig és meg is gyógyulhat.

2020. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
2. Váloszoló vagyok. Teljesen megértem hogy miért van ennyi vizsgálata és ha a kutyát ez nem éri szressesen akkor azt mondom hogy hajrá. De nekem kicsit sok, bár te tudod te kutyád és tényleg jó ha időbe el van kapva a daganat.
2020. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem szabad foglalkozni az ilyen szerencsétlen emberekkel mert ha választ kap az "táplálja" és irogatni fog.
2020. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

9# igen! vicces hogy kiakadnak itt emberek 1-1 viccen 😂

Hetente viszegetni egeszseges kutyat kisse tulzas szerintem... irigyellek, hogy erre van idod meg penzed. Gondolom jobb a prognozis, mint ahogyan embernel is jobb a daganatos megbetegedesek nagyreszenel. Barcsak mas emberek negyedennyit foglalkoznanak a gyermekuk egeszsegevel...

2020. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen felesleges ennyi vizsgálat, nem is értem miért csinálja meg a doki. A kutya nem egy tűpárna, hogy 6 havonta szurkáljuk. Egy jó kedéjű, egészséges kutyát bővel elég 1-1.5 évente, vagy akár több teljes vérképre vinni ha semmi baja.

A nyirokcsomóit pedig otthon te is át tudod tapogatni, akár minden nap, felesleges ezzek stresszelni a kutyát.

Inkább jó minőségű táplálékot adj neki, sok mozgást a szabadban.

2020. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Sok no azert viszi surun a kutyajat, mert jokepu a doki :) (azert ezt mindenki tudhatja)
2020. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Könyörgöm 2021ben miért kell még mindig sztereotíp hülyeségeket írni? Nőjjünk már fel.
2020. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
lol 2020 van bocs :DDD de a mondandóm remélem érthető volt
2020. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!