Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hámnál mit kell mérni?

Hámnál mit kell mérni?

Figyelt kérdés
Nézegetem a neten a hámokat: ki van írva, hogy 40-65cm, 20mm. A mellkasánál kell megmérnem, hogy hány cm?
2010. júl. 30. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen azt
2010. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem hámot a boltban, hogy a kutya nyakánál levő részt mérettem meg az eladóval.

Mindkét része állítható volt. Trixi-t vettem, 2100 ft-ért.

Bánom, hogy rózsaszínt vettem, de gépben mosható:)

2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is Trixie-t nézegetek, mert az viszonylag jó árban van és nem rossz minőség. (a red dingo, rogz egy vagyon. inkább ezen spórolok kicsit, mint máson)
2010. júl. 30. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

nem csak ott. Mi sajnos ott mértük, és eléggé nagy lett neki. nekünk ilyen van:

[link]

csak más színben. és a nyaka körül nem mértük meg, így alul ami összeköti lóg neki, és eléggé drágán vettük, de sajna nagyon megbántuk, mert nem mértük le rendesen.

inkább ilyet ajánlok, amin alul nincs ilyen összekötő:

[link]

én nagyon megbántam h a másik fajtát vettem :S szóval a nyaka körül is mérjétek le.

2010. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagyis úgyértem h fölül egybejön. nem külön külön van. előző vagyok
2010. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mi inkább az első fajtát szeretnénk, mert most ilyen háromszöges megoldás van, amiből ha nagyon akar (és egy biglinél soha nem lehet tudni) ki tud bújni. Ez viszont talán dupla biztosítékot ad. De akkor jobban utána nézek a méreteknek, vagy bemegyek a boltba kutyástól és próbálunk.
2010. júl. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!