Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak benőtt az egyik...

A kutyámnak benőtt az egyik körme,mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre hogy elég csúnya a lába,orvohoz kéne ezzel vinni vagy a kozmetikus is csinál ilyen jellegűt?

2020. máj. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább orvos.
2020. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mindkettő megcsinálja. Ha kozmetikushoz jársz, akkor eddig is meg kellett volna kérdeznie (rossz helyre viszed). Teszem hozzá, hogy egy normálisan sétáltatott kutya körme sosem lesz olyan hosszú, hogy belenőjön a talppárnába.
2020. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

"Teszem hozzá, hogy egy normálisan sétáltatott kutya körme sosem lesz olyan hosszú, hogy belenőjön a talppárnába."


Pontosan igy gondolom en is!

2020. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Amikor 2 kutyám volt akkor ugyanannyit sétáltak, mégis az egyiknek brutál karma volt, a másiknak pedig szinte semmi. Táptól is függ, genetikától is, viszont ha hajlamos a túlnövésre akkor vágni kell neki, kis rutinnal ezt otthon is meg lehet tenni, nem szabad megvárni, hogy idáig fajuljon.


Szerintem ez már nem az egyszerű eset, ezért érdemes dokihoz vinni.

2020. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekunk 4 kutyank van, egy oreg, harom fiatal. A shibank nagyon energikus, rengeteget labdazott mindig is velunk, setaltunk sokat, de a karmat igy is vagatni kell a mellso labain, mert lehetetlenul erosen es gyorsan novekszik.

Az oregunknek pedig a farkaskarmat kell vagatni, mert az akkor is kepes tulnoni, ha egesz nap turaztatod a kutyat. Gondolom a te kutyadnak is ez a karom nott be.

2020. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez már orvos! Könnyen el is tud fertőződni.
2020. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beagle kutyánk van. Falun lakunk, kozmetikus nincs a közelben, így a körömvágás úgy néz ki nálunk, hogy én lefogom a kutyát, apám meg erővágóval elintézi a pedikürt. Sajnos párszor előfordult, hogy benőtt neki, olyankor kis jóddal lefertötlenítettük, nem lett semmi baja.
2020. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!