Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környéken van egy pitbull,...

A környéken van egy pitbull, aki mindig póráz nélkül van és már több kutyát támadott meg, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A legutolsó áldozat sajnos az én kutyám volt, össze kellett varrni, majdnem meghalt, mert a póráz nélküli pitbull nekirohant. A környéken azóta többen mondták, hogy ismerik és ez már vagy a hetedik-nyolcadik eset. A költségeket mindig állta, ennek ellenére még mindig póráz és szájkosár nélkül van. Már régen fel is jelentették, de semmi nem lett belőle. Mit lehet az ilyen emberrel csinálni?
2020. máj. 30. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg állatvédőket, menhelyet nem lehet értesíteni, hogy valaki befogja? Felelősségre kellene vonni a gazdát.
2020. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Elnezest, de en nem hiszek ebben, hogy hetedik-nyolcadik eset utan, amikor meg az orvost is fizetni kellett ... meg "szabadlabon" lenne egy ilyen pitbull. Sajnos ketelkedem ennek a kerdesnek a valodisagaban.
2020. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. kérdező, sajnos ez így van, nem túlzok :(
2020. máj. 30. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

1.: Miért nem volt nálad paprikaspray és/vagy gázpisztoly?

2.: Rendőrt kell hívni, és jelenteni a hivatalnak!

3.: Irány a legközelebbi autós bolt, vagy benzinkút. Mond, hogy mit ajánl kutyának. Tudni fogja. Olyan 500-1000 forint. >:)

2020. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnek jelenteni kell!
2020. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Es az orvos aki osszevarrta a sebesult kutyat nem mondott semmit? Nem intezkedett semmit? Nem adott tanacsot sem?
2020. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit... De egyébként, ha jelenteném, mit érhetnék el? Mert már azt hiszem kétszer is jelentették. És ugyanezt csinálja. Most az egész lakópark mellettem van.
2020. máj. 30. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kisvárosnak a városgondnokságán dolgoztam. Ott az volt a szokás, hogy kiadtuk az ebtelep számát, ha felhívtak minket és akkor a hatóság befogta. Esetleg egy másik opció, hogy a fajtamentésnek szóltok, hátha ők tudnak segíteni.
2020. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Varj 8-as: ennek a kutyanak van gazdaja, ezt nem kell befogni. Ismerik is hiszen kifizeti az orvost es mar fel is jelentettek (allitolag).


Nekem meg mindig santit a tortenet.


De! Ha az en kutyamat megtamadna akarmi is, akkor mar az allatorvostol kihivtam volna a rendorseget/kozteruleteseket es mar ott elkezdodott volna az ugy.

2020. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennek a kutyának is van "gazdája", remélem, alaposan felelősségre is vonják:

[link]

2020. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!