Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull utálja a kis huskyt,...

Pitbull utálja a kis huskyt, támadni akarta?

Figyelt kérdés
Egy éves múlt pitbull kan, most találkozott a 12 hetes husky kan kutyusommal. Megkapta az orrát. Nem első találkozás, kerítésen keresztül szaglászták már egymást. Most viszont mikor az ajtó résen keresztül megszagolta bele kapott az orrába, szinte rögtön. Fogtunk mind a két kutyát így egy picurka seb lett csak ebből de most tanácstalanok vagyunk. A kiskutya bent van így a lakásba, de az udvaron szeretne lenni. Van egy másik kistestű kan kutyusunk őt soha nem bántja a pitbull, hiába “támad is rá” a kisebb vagy harapdálja.
2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Fél évesen került hozzánk a pitbull, akkor már a másik kistestű nálunk volt.
2020. máj. 4. 19:00
 2/36 anonim ***** válasza:
6%

Mit vártál?


Tippelek, a pit, nincs megtörve, ugye?

2020. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Megtörve? A másik kutyusunkkal is jól kijön, ő is kan, kistestű, francia bulldog. Egyutt vannak kint a kertben mindig és játszanak. Ezért tanácstalan vagyok.
2020. máj. 4. 19:03
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

NE otthon mutasd be! Ez NAGY hiba!


Mind a 2 kutya semleges helyen legyen. Pl egy réten, ahol nincs zavaró kutyaugatás.

2020. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtuk.... Másik kiskutyankkal is otthon találkozott és nagy barátok.
2020. máj. 4. 19:11
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Ebből tragédia lesz ,ha egy évesen ennyire agresszív egy kölyökkutyával . Kéne keresni egy kiképzőt ,vagy elajándékozni olyannak aki ért hozzá ,mert látható,hogy te nem leszel ura ennek a helyzetnek .
2020. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hat én nem! Én tartok az ilyen típusú kutyáktól, apáé a kutyus, ragaszkodik hozza. Nem sokat vagyok itthon, de szeptembertől többet leszek és így a kutyus is.
2020. máj. 4. 19:32
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Két kan ritkán szereti egymást. Ivartalanítva van a nagyobb?
2020. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mostmár meg tényleg nem merek a közelébe menni...
2020. máj. 4. 19:34
 10/36 A kérdező kommentje:
Nincs! 3 kan kutyánk van mostmár. A kicsit akarom ivartalitani a nagyot apa nem igazán. De elvan a másik kutyusunkkal is, harapdalhatja és ő is kan.
2020. máj. 4. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!