Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak száraz kutyakaja legyen...

Csak száraz kutyakaja legyen vagy rakjak mellé nedvestápot is keverve?

Figyelt kérdés
Eddig Darling száraztápot evett és olcsó nedvestápot hozzá, de én szeretném minőségien etetni, 4 éves bolognese kutyáról van szó. A száraztápot magában nem eszi, ezért gondoltam a keverős módszerre, ti mit ajánlottok?

2020. máj. 31. 18:40
 1/4 anonim válasza:
14%
Nekem van egy kutyám, és neki a száraz tápot fel szoktam önteni egy kis ízzel, mint a müzlit. Nagyon szereti, és egészséges is, ő is és a kaja is. (és a csontokat, vagy maradékokat is nagyon szeretik)
2020. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhes, meg fogja enni, ne segíts neki hogy válogatós legyen. 10 perce van, ha nem eszi meg, majd viszontlátja legközelebbi etetésnél.


"és a csontokat, vagy maradékokat is nagyon szeretik" - a főtt/sült csont és az embernek készült házikoszt NEM kutyának való.

2020. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Bocsi, vízzel öntöm fel. elírtam :)
2020. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Darling egy moslék, tele ízfokozóval és színezékkel. A konzerv pedig 80%-ban víz, kb 4% a fehérje. És rengeteg cukor, só, ízesítő, állagjavító van benne. És 4 évig így etetted? Olyannak nem való kutya, aki már az etetésen is így spórol és ennyire le..rja, hogy milyen moslékot ad...


Normális tápot adj neki, mást ne!

2020. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!