Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be akartam fogadni egy árva...

Be akartam fogadni egy árva kutyát de megtámadta a kutyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy husky és németjuhász keverék lehet. Úgy 7 hónapos körüli kan kutya. Már egy ideje etettem és a neten is meghirdettem hátha valakinek kell. Barátságosnak tűnt és jól kijöttek egymással. Tacskó kutyusom van, a házban van bent velem. Kint voltunk a kertben, amikor bejött ez a kóbor kutya. Megsimogattam, örült is nekem. Ott volt körülöttünk. Épp a barátnőmnek meséltem a kutyáról és képet küldtem, hogy lehet én fogom befogadni mert olyan hálásnak tűnik. Egyik pillanatról a másikra történt. A tacsim idajött hozzám ez pedig neki az enyémnek, alig tudtam őket szétszedni. Sérülést nem látok rajta, de nagyon rémült a kutyám és nyűszít, fél. Ki sem mászik az ölemből. Nagyon mérges voltam, elkergettem a csavargó kutyát. Viszont nem fog szerintem elmenni. Ezután többé nem tudom kiengedni az enyémet a kertünkbe sem mert a kutya át bújik a kapu alatt. Félek nagyon félni fog ezután és már több kutyával sem fog ezután barátkozni. Mi van ha az emberekre is agresszív lesz a támadás után? Nagyon megijedt. Dokihoz van időpont jövőhétre, és ha őt is megharapja? 😪😪😪😢

2020. jún. 4. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltál kellően elővigyázatos.
2020. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezután többé nem tudom kiengedni az enyémet a kertünkbe sem mert a kutya át bújik a kapu alatt-lehet meg kéne csináltatni a kaput... csak egy tipp.
2020. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Rangsorvita. Ha nem hallottál róla, akkor ideje felkészülnöd a kutyatartásra így utólag.
2020. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Dokihoz van időpont jövőhétre, és ha őt is megharapja?"


Hát az állatorvosnak kéne olyan szinten lennie, hogy ezt elkerülje. Biztosan volt már dolga agresszív állatokkal is. Ez a kutya meg talán nem is lesz agresszív. De ha mondod neki előtte, hogy mi történt, akkor az a biztos.

2020. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb hogy ezek után se féltsd embertől vagy nagy kutyától.

Ha elkezdesz parázni hogy jajj ott egy nagy kutya vagy egy bármilyen kutya akkor a kutyád garantáltan félni fog tőlük.

2020. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Rangsorvita.


Az is előfordulhat, hogy a többi kóbor kutya agresszív volt vele (kaja féltése például) és ezért automatikusan ellenségként tekint a többi kutyára.

2020. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem egydeul kellett volna akcioznod es nem telken belul ... es nem kellett volna elzavarni azt a kutyat. Meg semmi sincs veszve, de jo lenne ha atgondolnad mit es miert csinalsz.
2020. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kelett volna tennem? Végig nézni ahogy széttépi a kiskutyámat?
2020. jún. 4. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha van gazdája, aki keresi, vagy önsétáltató?
2020. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kutyának volt gazdája. Két utcával arrébb de nem kapott enni így elszegődött. Hónapok óta járja az utcákat.
2020. jún. 4. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!