Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár napos árva kiskutyák...

Pár napos árva kiskutyák felnevelése? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
Utána olvastam, tehát hőfok hely oké, viszont nem tudom elég e amit egyszerre esznek. Most etettem őket 5-en vannak és nagyjából 10 ml tápszer fogyott...az ugy oké? Nem túl kevés? Valamint evés után maszíroztam a hasukat, de csak kettő pisilt. Ugy csinálom hogy a hasukat is meg az oldalukat is mintha egy hengert simogatnék lefele szoktam kicsit erősebben megsimogatni kb 10-15 ször valamint a fenekük mellett körkörösen, meg közvetlen alatta. Így jó? Tovább kellene maszírozni nekik?

#pár napos #árva kiskutya
2016. júl. 8. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
3 óránként esznek
2016. júl. 8. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meleg nedves ruhával törölgesd a feneküket, arra ürítenek (az anyjuk ugye ezt nyalogatással érné el, azt kell imitálni).

Ha meg rájuk nézel, látni fogod, hogy fogynak, nőnek, vagy mégis mit produkálnak ennyi kajától, és tudod igazítani, hogy jó legyen.

Állatorvossal konzultálj rendszeresen, abból nem lehet baj.

2016. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pardon, törölgetni a feneküket, hasukat, szóval a kutya hátsó felét kell, nem precízen csak egy részt :) Ahogy egy anyakutya a nagy nyelvével végignyalogatná őket.
2016. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!