Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanába várok egy új kutyát...

Valaki1690 kérdése:

Mostanába várok egy új kutyát nagyon kicsi pár hetes de nincs oltva és könyve se lesz. Hogy kell ezt megoldani? Fehérváron lakok. Tudtok ajánlani egy olyan orvost aki ezt megcsinálja és kedves? És mivel etessem nedvessel vagy szárazzal? tanítása?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Bemész állatorvosi rendelőbe vagy kihívod, megmondod, hogy be akarod oltatni/chippeltetni, meg könyveltetni akarod.


Megcsinálja, de pénzt vigyél, most hirtelen nem tudom mennyi lenne a chippeltetés, meg az oltás.


Először nedves kutya konzervvel etesd, majd áttérhetsz 1-2 héten belül a szárazra. Vagy keverheted a kettőt.


De amíg nagyon kicsi addig figyelj oda, hogy kölyök tápot/konzerves kaját kapjon.

2020. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kutya tanításáról mit lehetne tudni bár nem tudom mennyivel befolyásolja de lenne benne félig farkas is félnem kéne tőle? vagy ez neveléstől függ és nem a vértől?
2020. jún. 5. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg félig farkas akkor az írásod és tudatlanságod alapján félhetsz tőle. Sokkal keményebb mint egy átlag kutya. Egy gyenge jellemű ember nem lesz soha rangsorban a kutya felett. A fejedre fog nőni.Bár nem hiszem hogy lenne benne farkas.

Székesfehérvár és környékén nem tud egy farkassal se párosodni egy kutya se. Max farkaskutya lehet benne ami többnyire németjuhászt jelent.

2020. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Egyébként nagyon jófejek a Kiralysoron a Cat-dog bt.

Nem dolgoznak drágán és aranyosak az orvosok.

2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudatlan nem vagyok. de köszönöm a segítséget
2020. jún. 5. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De az vagy. Tanításáról kérdezel mikor alap lenne hogy tudd mi kell egy ilyen kutyának már jóval azelőtt mielőtt hozzád kerül.

Nem árt ha van kutyás tqpasztalatod keményebb kutyákkal is.

Ha tényleg farkas is akkor egy amstaffon vagy egy munka vonalas malinoison is túl tesz bőven energia és jellem szempontjából is.

Nem kezdőnek de meg sok gyakorlott kutyásnak se való egy ilyen kutya. Főleg ha nem tenyészetből származó kutya, a szapis kutyák többségének komoly idegrendszeri gondjai vannak. Erre készülj fel, hiperaktív illetve agresszív is lehet akár.

2020. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott hogy megkezdett oltási programmal és chipel lehetne elhoznod leghamarabb 8 hetesen. Ez mind törvényben van.
2020. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ha én a szomszédod lennék tuti feljelentenélek. Amerikában az ilyen hibridezést a hozzád hasonló idióta felelőtlen emberek csinálják, csinálták és számtalan tragédia köthető hozzá. Mivel hibrid azt se tudhatod melyik személységjegy dominál benne, hogy fog viselkedni stb.

Sok ilyen "kutya" végzett már a gazdájával vagy más ártatlan kutyákkal, macskákkal.

2020. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan lesz a "kutya"?
2020. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!