Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom eldönteni a fajtát...

Nemtudom eldönteni a fajtát ami hozzám illik a legjobban?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy szuka kutyust veszek..deee a fajtáját még mindig nem döntöttem el. Agilityre és kiállításra is hordanám. Lehetőleg rövid szőrü és egy border collie méretü fajta érdekelne. Hobbi módra talán még a dogdancing is szóba jönne. Emígyolyan aktív fajta érdekelne. Néha a házba is bejöhetne de emígy egy óriási kertben volna egy idősebb kan westie mellett. Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat
2010. júl. 30. 23:24
1 2
 1/17 Harrr ***** válasza:

A legesleg border collie-bb méretű kutya a border collie.


Azért érdekelne, hány kutyát képeztél eddig ki, mert amit felsoroltál, az azért nem olyan egyszerű mint a jútyúbon.

2010. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
[link] hajrá :)
2010. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bullterriert ajánlották nekem, de én a foxit válsztottam és meg vagyok vele elégedve, okos, szép, és ő is egy westievel van.
2010. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Allison ***** válasza:
Rövidszőrű border, rövidszőrű collie, mudi(hosszú de az ő szőrét nem nagyon kell gondozni), kelpie, shipperke, terrierek stb. Azért csak tudod neked milyen kutyák tetszenek!
2010. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát nemistudom, tudom hogy nem annyira egyszerü de az ismerősöm kutyáját is én tanítottam dogdancingezni. Igaz nem egyszerü de belejött. Az agilityvel meg próbálkoznánk kutyasuliban. Emígy köszi a válaszokat és még utánna nézek a többi kutyának.
2010. júl. 30. 23:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Emígy a border collie és a skót juhász rövidszőrüen nem nagyon teccik és kiállításra mondjuk skót juhászt vagy bordert rövidszőrrel nemtudom lehet e vinni. Emígy a kelpie nagyon tetszik csak nemtaláltam egyetlen tenyészetet sem
2010. júl. 30. 23:46
 7/17 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
hozzám a franciabulldog ,de a bullterier is ari
2010. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
szerintem németjuhász
2010. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többiek mi alapján adtak tanácsot, de én ilyen kevés információból nem tudnék jó szívvel bármit is ajánlani.
2010. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!