Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most fogta volna fel hogy a...

Most fogta volna fel hogy a két állat akit a legjobban szerettet többé nincs?

Figyelt kérdés
vagy egy kb. 4 éves tacskó keverék kutyánk és mostanában egyre furább : leszokott a szobatisztaságról pedig rendszeresen kint van az udvaron, oknélkül ugat mikor bevan zárva mikor rengeteget van kint és most talált egy picuri rést ahol eddig is kitudot volna mászni az utcára eddig is de most kezdet csak el kimenni már nem lehet egyedül kinthagyni. és talán most fogta volna fel hogy többé nincs Süti és Pajti ?? vagy az zavarja h nem visszük olyan gyakran sétálni hanem kiengedjük inkább az udvarra??
2011. nov. 11. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vigyetek mellé még egy kutyust mert így egyedül érzi magát!:(

Meg kérdezhetem h mi történt Süti és Pajtival?:( :S

Vagy szellemet érez (lát) akkor szoktak még ilyent csinálni.

2011. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én júliusban veszítettem el az egyik kutyuskámat. A másik 1 hónap után kezdett tőle nem megszokott módon viselkedni, és most eszméletlenül gazdacentrikus lett. (Ő egy norvég fajta, és ez egyáltalán nem jellemző rájuk). Mindennap be kell engedni a lakásba, ott elalszik az előszobába egy ideig. Ha elfelejteném beengedni: ezt egyértelműen tudomásomra adja...

Igen, hiányozhat neki a többi pajtása...mint ahogy nekünk is.

2011. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni hogy most itt van neki Beni akivel játszhat és még ott van Rudolf is de ő cica

Süti cica volt ö volt az egyik legjobb haverja mndig együtt aludtak és öt elütötték

Pajti kutyus volt ö 12 éves volt és a kor miatt pusztult el

Süti és Rudolf között nincs hasonlóság de Pajti És Beni között elég sok hasonlóság van majdnem ugyanugy néznek ki

2011. nov. 11. 20:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Falkavezérség, sok foglalkozás. Olvass utána.
2011. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem nem falkavezérség tuti nem ugy viselkedik a másik kutyával Beni megadja a tiszteletet és ennyi nics köztük baj inkább az zavar hogy néhány viselkedési normája megváltozott


szobatiszta volt eddig és egyszer csak már nem érdekelte se az alom se a homok

a másik hogy kenelben vannak mikro nem vagyunk otthon és mikor hazamegyünk kiengedjük öket de akármenyit van kint ugat edig meg szépen lefeküdt és egyfolytában ki akar szökni az utcára és nem hagyhatjuk egyedül kint


hát könnyü mondani hogy olvas utána szerinted miért kérdezem itt azért mert sehol sem találtam semmit rola se könyvben se neten

2011. nov. 12. 00:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy értem, te legyél a falkavezére, annak olvass utána. Google a barátod. A könyvek szintén. A szakemberekről nem is beszélve.
2011. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A foglalkozás alatt meg nem azt értem, hogy ereszd ki a kertbe. Játssz vele, vidd sétálni, tanítgasd, csinálj vele programokat. Te is rohadtul unnád magad éveken keresztül ugyanabban a kertben, ha csak annyi lenne a kapcsolatod másokkal, hogy hoznak neked kaját és néha megsimogatnak.
2011. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

a kutya halgat rám odajön hozzám ha szolok és sétálni nem tudom elvinni mert sok koborkutya van ott a közeli erdöben és az én kutyám nagyon agressziv az idegen kutyákkal


mondtam keresten googleban is könyvekben is -.-"


és szerinted mit szoktunk velük kint csinálni állunk és nézük hogy hohy nö a fü ök meg ott szaladgálnak -.-

2011. nov. 12. 00:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha agresszív más kutyákkal, és nem tudod erről letiltani, akkor nem te vagy a falkavezér.

Ha kerestél, de nem találtál, akkor rosszul kerestél. Ne a konkrét problémádra keress megoldást, hanem általánosságban tanulj meg kutyát nevelni, "kutyául gondolkodni", más módszer nincs.

2011. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

az engem konkrétan nem érdekell most hogy hogy viselkedig más kutyákkla nem ezt kérdeztem!!!


JÓL keresten és képzeld nem csak arra keresten hanem úgy átlagosan!!


és képzeld csak meg tudom nekveni a kutyát éppenséggel csak szeretnék választ kapni a kérdésemra hogy mitöl változhatott meg. és ha nem tudsz a kérdésre válaszolni ugy hogy az hasznos legyen akkor NEM kell hozászolni.

2011. nov. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!