Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legaranyosabb dolog amit...

Mi a legaranyosabb dolog amit a kutyád szokott csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kutyám, de imádom őket. Nagyon szeretnék, de addigis szívesen hallgatok tőletek cuki story-kat ha meséltek.

2020. jún. 5. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát rengeteg dolog van. Én pl. imádom mikor enni adok neki, és már ott van a tanyerjaban a kaja, de ugye csak akkor ehet, ha azt mondom jo etvagyat, rögtön rohan oda hozzám és végig csinálja az osszes trükköt amit tud (pacsi, fekszik, integet, halott kutya poz stb.) és közben annyira édesen néz, aztán mikor kimondom a 'varázsszót' akkor mindig rám néz olyan 'uristen, ezt most komolyan nekem mondtad, jajj de joo' fejjel, és konkrétan repül a tanyerjahoz.
2020. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Amikor örül nekem! Nem is csak csóválja a farkát, hanem köröz vele!


Amikor mást csinálok, de azt akarja hogy vele foglalkozzam, a mancsával húzza magához a kezem.


Vagy amikor egyszerűen semmit nem tudok megenni, elnassolni az ő tudta nélkül.


Egy korábbi kérdéshez leírtam, hogyan ébreszt fel:

Nekem közepes méretű kutyám van, 20 kg.


Általában nem kell különösebben keltenie, amikor úgy érzi, hogy már elég volt az alvásból és tettre kész, feláll, nyújtózik aztán alaposan és jó hangosan megrázza magát. Ha addig nem voltam ébren, akkor erre tuti felkelek.


Na jó, párszor volt olyan, hogy nagyon lusta voltam felkelni... akkor csinált olyat, pl. hogy ha felé fordulva aludtam, akkor félig felmászott az ágyra és orron nyalt 😆 vagy bökdöste a kezem az orrával, vagy amikor háttal voltam neki, a mancsával kapargatott meg húzta le rólam a takarót 😁😁 és hogy ha még ez sem használt akkor iszonyú panaszosan rámvakkantott ☺☺☺


Nagyon édes módszerei vannak 😊


Millió van. Sőt, ő csak aranyos dolgokat szokott csinálni.😃

2020. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Két kutyusom is van, rengeteg aranyos dolguk van.


Az idősebb kutya minden este az oldalamhoz simulva alszik el a takaró alatt a karom és az oldalam között, ha én hamarabb bealszom akkor addig túrja az orrával a karomat, amig fel nem ébredek, aztán bevackolja magát.


Ha megkérdezem tőle a bűvös mondatot, hogy "Éhes vagy?" akkor levág egy hatalmas táncot, ugrándozik felalá, és ha nem indulok el kaját adni neki, akkor bökdös hátulról, hogy induljak már, ha kimondtam! Ez annyira karakterisztikus, hogy a kicsi bilétája hátuljára is fel van gravírozva, hogy "Éhes vagy?" :)


A kicsi még új jövevény, de már most vannak aranyos, megszokott dolgai. Amikor fürdök akkor feláll a kád szélére és harapdálni akarja a habot, meg bemászni a kádba. Ilyen kutyát még nem láttam. :D Annyira akaratos, hogy mostmár zárni kell a fürdőt amikor megyek fürdeni.


Egyszer betettem a fiókomba aludni az iróasztalomba (kihúzva, kibélelve). Azóta amikor dolgozom akkor böködi a fiókot hogy húzzam ki és behuppanjon.


Illetve már önmagában az nagyon vicces hogy akárhova megyek, 2 kutya követ. Akkor is, ha csak egy pillanatra megyek egyik szobából a másikba, csörtetnek utánam. :D

2020. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

A kutyák a "szagunk"-ból érzik ha rossz kedvünk van.


A Betty nevű németjuhászom ha rossz kedvem volt, az orrával bőgdösöt. De ami vicces volt, hogy mintha hunyoritott volna közben, és előre nyujtogatta a nyakát. Ez még betudható a szagolgatásnak. Utána visszont mivel ilyenkor általában kint ültem a kerti padon, hátulról bemászott a honom alá, olyan lett mint egy vastag oldal táska, és lesütott szemmel olyan szomorúan nézett rám.

2020. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Minden! 😂

Most pl kaját kunyerál a szentem.

2020. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy jon a nagy nyalas fejevel (35 kg a kutya 😂) es ad csokot a szamra.

Fekszik az agyamon es atolel reggel.

Jon ,szaglaszik es tepkedi a melltartom pantjat. 😂

Birkozunk es liheg.

Megpuszilom es visszapuszil.

Ul mellettem es mosolyog ram.

Amikor fozok neki,ul 10 meterre es nez meghatodva,hogy en neki fozok.

2020. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Imádom, ahogy lelkesen vár, mikor meghallja a kulcscsörgést. Meg, amilyen boldog mikor a labdával játszunk. :)
2020. jún. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ellopja mindíg a papucsom.Tudja, hogy tilos.Elveszem leszidom és jön pitizni hogy jobb kedvem legyen.Leül elém adja a pacsit.Oĺyam aranyos.Még pici 2 hónapos csak.
2020. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Border Collienk van. A nap fénypontja a séta. Imádja. Amikor még nincs itt a séta ideje, akkor teljesen nyugton van, de amikor már időszerű lenne, akkor minden módon figyelmeztet minket, és amikor végre indulunk, nem lehet vele bírni, a fejünk tetejéig ugrik. A "juti falit" imádja, és akkor előtte produkálja magát, mindent előad, amit a kutya iskolában tanult.
2020. jún. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom integetni szokott a két kis mancsával, az nagyon cukii :)
2020. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!