Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi volt a legaranyosabb dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legaranyosabb dolog amit tett értetek a pasitok/csajotok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Végzős évemben jártam, egy informatikai előadást kellett tartanom az iskolában, mert ilyen kis hülye stréber vagyok, diákok, nehány szülő, tanárok.

Mikor elkezdődött köpni nyelni nem tudtam, szünetben látta rajtam hogy mennyire félek, óráról kifutott hozzám, megfogta a kezem. Barátom szerint vérciki volt az a kis "előadásunk" a lánnyal.


És ezen kívül volt egy dolog. A szülei utáltak, előítélet, idősebb is voltam mint a lány, s konkrétan ha nincs helyzet ahol lámpalázam lenne, egy nagyszájú srác vagyok.Ezen kívül nálam akart aludni. Szüleinek nem tetszett, főképp az anyjának hogy együtt vagyunk. Kinyitotta a száját és azt mondta: Te nem ismered miért ítélkezel. Szeretem és csak neki adom a szüzességem.


mivel nagyszájú vagyok, talán értelmet nyer miért volt a felsőben nekem ez annyira aranyos.

2016. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szim Krisztian válasza:
100%
Nem lopta le a pentámat... Sorakával!!! Imádom! :)
2017. febr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!