Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatáp színvonalas? 2020

Melyik kutyatáp színvonalas? 2020

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokféle kutatást tettem meg annak érdekében, hogy egy jó minőségű tápot találjak a kölyökkutyusomnak. Aki még nincs nálam, így van időm keresgélni. Viszont csak olyan oldalakat találtam ahol már több éves válaszok vannak, így nem szeretnék azok közül válogatni.

Szeretnék neki olyan tápot adni, ami a fejlődő szervezetéhez mindent megad ami számára a legfontosabb.

Vettünk egyet tesztelésre mert eléggé jókat hallottam róla. Ami egy Brit premium junior. Ez mennyire jó táp? Hallottam ilyet-olyat róla.

Egyébként egy spániel kölyökről van szó. Első kutyám is egyben, a lehető legjobbat szeretném számára nyújtani.

Köszönöm :)))



2020. jún. 10. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Orijen, Acana, Real Nature Wilderness, Wolf of Wilderness. A kutyám és a két macskám szerint ízre a RNW a legjobb :) Szerintem a Brit Premium egy nagyon erős közepes.
2020. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok:

A Platinumot kifelejtették, pedig az is egy prémium márka.

2020. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
PURIZON, jó minőségü és nincs túlárazva.
2020. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!