Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valamilyen kis szemű...

Van valamilyen kis szemű kutyatáp felnőtt kutyáknak?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves Border Colliem,akinek harapáshibája van,és azt vettük észre hogy nem nagyon szereti a tápot enni,ha eszi is,pár szemet vesz a szájába,kb annak is a fele kiesik belőle. Akárhogy keresek tápot,sehol sincs feltüntetve hogy az adott táp kis vagy nagy szemű. Nektek van ilyen problémátok,találtatok olyan kutyatáp fajtát/gyártot amely gyárt ilyen tápot? Allergia,más betegsége nincs a kutyának. Válaszokat köszönöm előre is :)

2020. jún. 10. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

A pedigreenek van


Egyébként aztasd be neki a tápot.

2020. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

A pedigree egy szemét, nehogy azzal etesd!!

Az áztatás jó lehet, próbáld ki.

2020. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

A pedigree igen szemét, de a kérdés nem erre vontakozott.


Válaszoltam, ha akarja eteti azzal ha nem.akarja akkor nem.

2020. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ja bocs, de attól még nem kéne szemetet ajánlgatni nem??
2020. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy a kérdező mivel eteti a kutyáját különben?


Lehet, hogy sima tescós kajával.


De szerintem a legtöbb jó minőségű tapbol is van kiszemű.

2020. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Olyan tápot vegyél amit kistermetű kutyának gyártanak. Azok a tápok kisszeműek. Viszont az etetési útmutatót ne kövesd hanem próbáld kitapasztalni mennyi a megfelelő a kutyusodnak.
2020. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen tápot etetsz most, én real nature wilderness tápot adok a kutyámnak, és ott a gyártó honlapján fel van tüntetve minden tápnál, hogy mekkora egy szem.
2020. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem itt kéne vitázni a tápokon. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor ne tedd, a másik fél legalább írt egy táp márkát, te meg csak kötözködni tudsz.

A legjobb, amit az ügy érdekében lehet tenni, hogy elviszed állatorvoshoz és megvizsgálja, hátha lehet valahogy segíteni, hogy tudjon normálisan enni. Most még csak az a gond, hogy fele táp kipotyog a szájából. Később, mikor már idősebb lesz, kevesebb foggal, lehet, hogy abszolút nem tud majd enni. Valószínűleg segít neked megtalálni a megfelelő tápot is. Áztatni nem jó, mert a fogai miatt szilárdat kell rágnia, a kistestű kutyáknak való táp meg kárt is tehet egy nagytestű kutyában, hiszen más a tápértéke, más a fehérje tartalma stb. Pláne, hogy Collie-ról van szó, hiszen maga a fajta nagy mozgás igényű. Egyébként nem tudom eddig milyen tápot adtál, vagy honnan vetted, de pl bemész a Fressnapfba és ajánlanak tápot. Illetve neten is minden tápnak utána lehet nézni.

2020. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Fogszabályzót neki!

Amúgy meg barf. Vagy főzd meg a barfot.

2020. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen neked szimpatikus tápnak jó a kistestű/közepes testű kutyáknak kifejlesztett változata. Ezek apró szeműek.
2020. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!