Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás kérdések:? ( nyitsd...

Kutyás kérdések:? ( nyitsd meg kérlek,többi lent)

Figyelt kérdés

1.Milyen fiú kutyanév ötletetek lenne?( fajtától függetlenül)


2.Mi/k a háziállataitok cuki szokása/i?


3. Mennyit viszitek sétálni őket?


4.Számodra top 5 kutyafajta


5.Ti milyen sorrendben tanítottátok kutyáitoknak az alapparancsokat.(pl 1.ül,2.fekszik ,stb..)



Bocs a sok kérdésért,egyébként ez csak csupán elméleti kérdés ,,szerű" lenne.



2020. jún. 10. 21:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mindenkinek adtam zöld kezet.😁😊
2020. jún. 12. 10:55
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Elio/Elliott ami nagyon tetszik nekem mostanában :)

2.Rengeteg van, az egyik nagyon szereti a pocaksimit, és van, hogy séta alatt csak elvágja magát a semmiből, és simizni kell, a másik pedig mindig nagyon bújik, és ha meghallja a mentő szirénáját, vonyítani kezd :D Azt nagyon bírom.

3. Napi 4-szer mennek, egyszer kora reggel kb 10 perc, délelőtt 1 óra, délután 1-1,5-2 óra, este ugyanennyi. Panelkutyuk.

4. Sorrendben: Border collie, angol cocker spániel, malinois, mudi

5. Ül, vagy az "orr" parancs volt az első, amiben az orrával megböki a kezemet, legyen az akárhol. Ez azért jó, mert könnyen el lehet terelni a figyelmét, ha épp olyat csinál, amit nem szeretnénk, vagy csak nem fókuszál. Azóta rengeteg trükköt, parancsot tud az első, hiszen fellépésekre járok vele. A "marad" még, ami szuper fontos.

2020. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
#12 vagyok, a 4-nél lemaradt az utolsó, ami a mentett keverék :D az enyémek is azok :)
2020. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi!👍👍Menz a like ..
2020. jún. 12. 22:57
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

1, Eddigi kutyáim nevei: Ziggy (kínai meztelen), Vologya (orosz toy terrier). Nem sokára jön egy kis olasz agár is hozzánk, ő Maximus lesz, és talán még egy orosz toy: Grusha. De tetszik még a Disel és a Vojtek is.

2,Az orosz javíthatatlan labda függő, édes ahogy hív játszani.

3, séta egy nap egyszer 2-3 óra.

4, a top kutyafajták, amiket fentebb is írtam. Nem tudnék sorrendet felállítani, egyformán tetszenek+ barzoj, belga griffon.

5, először behívás,majd hagyd,csend, ül, fekszik, marad, keresd, hozzad.

2020. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi!( Most már nem írom mindenkinek zöld mancsot adok,aki normálisan válaszol)😊
2020. jún. 14. 16:56
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Eppen az “Arnos” tetszik. :) Egy malinak pl. el tudom kepzelni.

2. Hosszu szorben tartom, es mar csak eleg meglatnia a fesut: azonnal lefekszik, fejet lehajtja, es varja hogy jojjek. Illetve amikor a hasanal csinalom, elalszik kozben. 😴 De ha mondom a feloldo szot, felporog, es buszke magara, hogy milyen nyugodt es ugyes volt vegig. Hozza a jatekat is egybol. :)

3. Napi 1x van seta,utana pedig egesz delutan mezon vagyunk.

4. Malinois, border collie, ausztral juhaszkutya, csehszlovak farkaskutya, biewer terrier.

5. Elso az ul volt, aztan fekszik. Nem szerette amikor megfogom a mancsat, ezert a pacsi kesobb jott csak. Azota sikerult annyira belenevelnem ezt, hogy a legtobb trukkunk ehhez kapcsolodik. (Kedvencem amit erre epitettem, az a “jelzes” [pl. itt a piros - hol a pirosnal ugy mutatja melyik alatt van a juti, hogy a doboz felett tartja a mancsat]). Most fogjuk elkezdeni a DMWYD-t, az elso harom trick dog fokozat szerintem egybol meglesz.

2020. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 14. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!