Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás kérdések:? ( nyitsd...

Kutyás kérdések:? ( nyitsd meg kérlek,többi lent)

Figyelt kérdés

1.Milyen fiú kutyanév ötletetek lenne?( fajtától függetlenül)


2.Mi/k a háziállataitok cuki szokása/i?


3. Mennyit viszitek sétálni őket?


4.Számodra top 5 kutyafajta


5.Ti milyen sorrendben tanítottátok kutyáitoknak az alapparancsokat.(pl 1.ül,2.fekszik ,stb..)



Bocs a sok kérdésért,egyébként ez csak csupán elméleti kérdés ,,szerű" lenne.



2020. jún. 10. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
igen
2020. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én meg ilyen vezér "szerű"-ségeket keresek.
2020. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

He? 🤣 😜

Nyitsd! Engem ezzel elvesztettél...

2020. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet értelmetlen voltam bocs de mindegy senkinek nem adok értékelést,mert akkor hibás leszek.


#1Mi igen?

#2 Bocsánat,itt kijavítom magam:

Ezt csak kíváncsiságból kérdeztem.

#3 Téged nem értelek,ha egy adott témában keresel kérdeseket akkor meg kell nyitni.?!

Vagy lehet bután fogalmaztam de lehet lesz valaki aki válaszol is.

2020. jún. 10. 22:44
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne ezeken filozofálj, hanem tanulj rendesen, például a magyar helyesírás alapjait, amit láthatólag nem tudtál elsajátítani!

Olyan szó nincs, hogy nyitsd. Az nyisd.

2020. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

1.Milyen fiú kutyanév ötletetek lenne?( fajtától függetlenül)

Elcsépelt, de nálam a Cézár még mindig nyerő :)

Balthazár/Boldizsár, Freddy, Argon, Xenon, Neon (kémiás vagyok, bocsi) London, Boston

Másoktól hallottam: Dínó, Athos


Unisex neveket nem vennék most ide, nem is volt még kankutyám


2.Mi/k a háziállataitok cuki szokása/i?


Hát minden mozdulata "cuki" :) ezeket nehéz leírni, mert leginkább akkor találod aranyosnak, ha amúgy is szereted/ismered.



3. Mennyit viszitek sétálni őket?

Hetente 4-5-ször mindenképpen kisebb-nagyobb sétákra, némelyikét egyesek már túrának neveznék


4.Számodra top 5 kutyafajta

Nem sorrendben: pembroke corgi, berni pásztor, ausztrál juhászkutya, kuvasz 🇭🇺, illetve a keverékek



5.Ti milyen sorrendben tanítottátok kutyáitoknak az alapparancsokat.(pl 1.ül,2.fekszik ,stb..)


Ül volt az első, azt igazából tanítás nélkül is hamar elsajátítják, illetve ebből könnyen levezethető a fekszik is, de az nekünk nagyon-nagyon sok időbe telt (vagyis a fekve helyben maradás) így előbb tanult meg ülve helyben maradni, a behívást és a lábmellett követést.


Azóta már vagy több tucatnyi trükköt/parancsot tud :)

2020. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon #6!😊 Ja és autokorrekt a nyisd. Nem enyém volt a telefon,és akié volt,na ő tényleg nem tudott írni,ezért berögzült a ,,nyitsd" a telefonon,és most rosszra javítja.😑🙄😒😔🙂
2020. jún. 11. 11:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak(ma 10:49,hatos) ment a zöld mancs.😃
2020. jún. 11. 11:10
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

1: most a Rollo tetszik nagyon, ha befogadjuk a kutyust akit nézegetek akkor ez lesz a neve.

2: imádja a pocaksimit, ha valamiért abbahagyom akkor a kezemre teszi a mancsát és finoman visszahúzza a pocakjához hogy simizzem még.

3: télen kétszer 2x30 percre, nyáron többet vagyunk kint, van, hogy kb egész nap a parkban sétálunk ha időm engedi.

4: Spitzek, Shiba Inu, Berni pásztor, Agarak, Shetlandi juhász

5: ül, fekszik, marad

2020. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én csak nevet írok: a mi kutyánk Teó❤️
2020. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!