Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy érzem nehéz helyzetben...

Úgy érzem nehéz helyzetben vagyok. Két kutyám van, az egyik 14 éves, a másik pedig 2 és fél éves. Az idősebb mostanában féltékeny a fiatalra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor mind a kettő egyszerre bújik hozzám, így egyszerre simogattam a két kutyát. A fiatalabb kutyus az idősebb mellett nőtt fel. Eddig amikor simiztem őket, nem volt probléma, de az utóbbi hetekben az idős morog a fiatalra, ha ő is odajön hozzánk. Volt, amikor összevesztek a lábamnál.És mindig az idős morog, kezdi el. Ma felváltva foglalkoztam velük, elsőnek a fiatallak, aztán az időssel akartam volna, de úgy megsértődött ezen hogy a fejét is elfordította, amikor hívtam és nem mozdult a helyéről. Mégis mit tegyek, hogy egyensúlyt teremtsek és mindenkinek jó legyen?
2020. jún. 11. 19:19
 1/1 anonim válasza:
hát, ez a kutyáknál elő szokott fordulni. nálunk régebben, a fiatalabbik kutyus harapdálta az öregebb fejét. féltékenységre, nemtudom mit lehet csinálni, de ne aggódj teljesen normális. talánnn,, próbáld meg az idősebbel tudatni, hogy ugyan olyan fontos, mint a kicsi, simogasd először őt, vagy simogasd mindkettőt.
2020. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!