Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3. napját tölti velem egy 2...

3. napját tölti velem egy 2 és fél éves kutya. Olyan kedvtelennek és szomorúnak látom. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 hónapig látogattam, mielőtt hazavittem. Ott mindig nagyon örült nekem, vigyorgott, vidáman sétált. Most olyan semmilyen. Játszani sosem szeretett, néha odajön, bújik, puszil, hátrafekszik, szeret a közelemben lenni, de kedvtelennek látom. Olyan nyugodt lett mostanság, és az ételen kívül nem örül semminek, a sétának se. Ha simogatom, akkor is szomorú bociszemeket mereszt rám. Mi ennek az oka? Hogyan tudnám kicsit feldobni az életét, ha már játszani nem játszik?

2013. jún. 25. 20:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
milyen fajta a kutya?:) egyépként lehet hogy még új neki a hely és csak idő kell neki míg megszokja:)
2013. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen fajta? kan vagy szuka? ugyanazt eszi amit eddig?
2013. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt, míg megszokja az új helyet. Egyes kutyák nehezebben alkalmazkodnak, de ez természetes :)


1es! Egyébként... egyébként...

2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kis-közepes fekete keverék, ivartalanított szuka. Szerintem biztos van benne mudi, mert a feje szinte ugyanolyan, de ez a viselkedésében egyáltalán nem érződik, szinte semmi nem igaz rá, ami egy mudira. Most próbaidős nálam 1 hétig. Nagyon szeretném megtartani, de ha ilyen kedvtelen lesz, nem tudom, mit csináljak vele.
2013. jún. 25. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt. Meg kell szoknia a helyet, azt, hogy nincsenek mellette a megszokott emberek, társak. Össze kell csiszolódni, ami nem könnyű és hónapokig is tarthat. Én tavaly fogadtam örökbe egy kutyát, a menhelyen örült nekem, szivesen jött el velem, aztán hetekig nem nagyon értettük egymást. A kertet elfogadta, a helyet is, de nem játszott, sétán is makacs volt. Most már más a helyzet.
2013. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
változott a helyzet?
2013. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy beteg, tehát meg volt az oka... még nem.
2013. jún. 27. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a baja? Szegény, menhelyi volt? Zsúfolt menhelyeken egymást is megfertőzik, állatorvosi ellenőrzés nem mindig van, mert az is pénzbe kerül.
2013. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem komoly. Csak a bűzmirigyével volt valami probléma, kinyomták neki, már jól van :)
2013. júl. 2. 23:02
 10/13 anonim ***** válasza:
újra játékos? :)
2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!