Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a célja a seprűnyéllel a...

Mi a célja a seprűnyéllel a biciklihez kötött kutyának?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 11:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2020. jún. 12. 11:35
 2/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Alacsony költségvetésű bikejöring.
2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom edzés, és azért a seprűnyél hogy irányítsa a kutyát és az ne tudjon véletlenül beleszaladni a forgó kerekekbe, vagy a bicikli elé.
2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja értem. hát mindenesetre furcsa látvány volt :D
2020. jún. 12. 11:38
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Ne akadjon be a lába a kerékbe. Engem a szívroham kerülget mikor biciklist látok kutyával futni. Annyira közel van a lába, nem értem ez miért jó. Bekaphatja simán. Értem hogy mozgásigény ezzel le van tudva, de szimatolni sincs ideje a kutyának a lihegés/futás melett. Lusta gazdák. 😤
2020. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó, ez nem lustaság, hanem a kutya igényének a kielégítése. Tudod, sok kutya szeret futni bicikli mellett. :D És miből gondolod, hogy emellett/előtte/utána nincs sima pórázas séta?
2020. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tekert a bácsi (60+éves), tolta lassan a kutya pedig körbe körbe pörgött
2020. jún. 12. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem gondolom, ez csak egy vélemény. Én nem szívesen csinálnám ezt a kutyámmal, nem úgy látom mintha élveznék. Ez inkább igaz kistestű, rövidlábú kutyákra, nagytestűnél csak egy kicsit kapok szívrohamot, őket nem látom annyira megszakadni. 😂
2020. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom hozza akarta szoktatni a kutyat a bicajos futashoz. Latszik,h meg fiatal a kutyaja/nem szokta meg a biciklit.

Pont tegnap futottam a kutyakkal. :D hat ott volt szaglaszas meg sunozes is.

2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nem élvezik a kutyák a biciklis/bikejöringes futást?

Akkor kérlek szólj már az enyéimnek is, hogy mostantól ne szeressék a bikejöringet, mert akkor nem törném magam az edzéssel... :D

Hidd el nekem, nagyon is szeretik a kutyák. És előtte, utána meg vannak sétáltatva -bemelegítés és lemozgatás miatt-, akkor van idejük szaglászni és a dolgukat végezni.

2020. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!