Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki vesz külön seprűnyelet?...

Ki vesz külön seprűnyelet? Mármint láttam boltba illetve netes weboldalon hogy sima natúr seprűnyeleket árulnak, de annak pontosan mi lehet a célja?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ideírom a kérdést, de nem nagyon sikerült bekategorizálni.

2015. dec. 23. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sőt partvis fejet is árulnak külön. Össze lehet rakni belőle egy partvist :)
2015. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
HAHA vicces de nem arra a nyélre gondoltam hanem ami konkrétan cirokseprűkben van, arra gondolok amiket itt is árulnak [link]
2015. dec. 24. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom az veszi, aki seprűt akar gyártani.
2015. dec. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
77%
Jó ez sok más dologhoz is. Lombseprű, gereblye. Ha meg valaki nyírfaseprűt csinál akkor kell hozzá nyél is.
2015. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát pl. nagybátyám is csinált egy seprőkötő gépet (szerkezetet), aztán ellátta a rokonságot meg a baráti kört olcsó seprővel.

Aki úgy gondolta, ültetett a kertbe egy kis cirkot, kifésülte, megszárította, aztán elvitte nagybátyámhoz. A nyelet ő is így kötegben vette.

2015. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A füstölőbe...vagy akár a spájzba is jó-kolbászrúdnak!
2015. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hell-ikon ***** válasza:
Jól mondja acélszív, én is lombseprűfejet tettem rá egy kiszolgált régi seprűnyélre, pont passzentos volt rá, tehát arra is jó, nem csak cirokseprűnek. Kisebb kerti szerszámokhoz is jó gereblye, kis kapa stb.
2016. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!