Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pofája kicsit feldagadt,...

Kutya pofája kicsit feldagadt, ez lehet a rágócsont miatt?

Figyelt kérdés

13 éves, nemrég szedték le a fogkövét, illetve húzták is 4 db fogát (március végén).


Tegnap adtam neki Pedigree rágócsontot, kaptuk, gondoltam jutalomfalatból ehet, nem árthat meg. Két teljes pedigree maxi jumbone csontot rágott el, utólag láttam, hogy csak egyet lett volna szabad adni neki 1 hét alatt.


Most kicsit feldagadt neki az egyik rágófoga mellett a pofája. Vigyem orvoshoz sürgősen? Este még nem volt ilyen.


Annyira van bedagadva, hogy először azt gondoltam, hogy talán egy tápszem van a fogsora és a pofája között beragadva, tehát látható.


Egyébként eukanunuba senior 9+ tápot eszik.


2020. jún. 14. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A mi kutyaink minden nap kapnak a nyershus melle marhacsontot,amit nyomtalanul felapritanak. Sose dagadt meg fel a pofijuk.


Szerintem elfertozodott a seb es a gyulladastol dagadt fel. Vidd el dokihoz.

2020. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhivtam a klinikát, azt mondták, hogy elég spéci helyen van, így valószínűleg tályog, reggel 8-ra vigyem éhgyomorra, mert esélyes hogy ki kell húzni :((
2020. jún. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!