Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik rágócsontot lenne...

Melyik rágócsontot lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kutyáimnak venni/rendelni rágócsontot. Csak 100%-ban állati eredetű összetevőket (marhabőr, csont, hús) tartalmazóakban gondolkodom.

1 idős és egy kölyökkutyának lenne. A nyers csontok kizárva.

Eddig nekem ezek jöttek számításba:

1,

[link]

(Ebből a bárányos)


2,

[link]


3,

[link]

(13 cm-esre gondoltam)


4,

[link]


5,

[link]


Melyiket választanátok? Esetleg tudtok még ajánlani?


2017. aug. 30. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül kizárólag a 4est adnám a kutyámnak. A préselt csontokért nem rajongok és az xxl csontokkal sincs túl jó tapasztalatom. Egyszerűen túl nagy volt a kutyámnak és nem érdekelte.
2017. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-2 is megfelelne, de a 4. és 5. KIZÁRÓLAG felügyelet mellett! Amint lerágja a kutya a végeit, el kell venni tőle, mert ezek a füstölt csontok életveszélyesek, a középső részük szilánkosan törik. Én egyszer engedtem tovább rágni, kőkemény, éles csontszilánkokat ürített ki a kutya, nem kicsit ijedtem meg.

Úgyhogy csak óvatosan ezekkel.

2017. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!