Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban igaz lehet ez a...

Valóban igaz lehet ez a marhabőr rágócsontról?

Figyelt kérdés
Eddig sokszor kapott a kutyám, mert imád rágni + a fogainak is jó. Rákerestem angol oldalon és nagyon megdöbbentő cikkeket találtam. Mivel nem állateledel gyárból érkezik, hanem bőrgyárból és nem minősül élelmiszernek, ezért ellenőrizetlenül az gyár ilyet aki akar. Laboratóriumi vizsgálatokkal kimutattak benne többek között arzént, rovarírtó szert, ragasztót és még sok más vegyszert. Kérdem én , aki mindenre oda figyelek, hogy ne adjak neki rossz dolgokat pl tartósítószer szinezék és társai, mit adhatnék a fogaira meg a rágásra mást?
2017. febr. 15. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
mi ugyan ezt esszük, ne izgulj, csak élelmiszerekbe...ilyen a világ, velünk is szemetet etetnek
2017. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél neki igazi csontot :) Pl.:Sertést, de előtte főzd meg :) Vagy gégét:)
2017. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A modern analitikai eszközökkel kimutatni gyakorlatilag bármit ki lehet bármiből, a kérdés az, hogy veszélyes mennyiségben van-e jelen.
2017. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem az enyémnek párszor. Egy ideig semmi gond nem volt, jó sokat küzdött vele. Aztán gondoltam, amíg elmegyek dolgozni, adok neki egyet, hogy lefoglalja, azt rághassa. Mire hazaértem bevágta az egészet.

Aztán éjjel összefosta szegény a lakást. Az előszobában alszik. Nagyon rossz lehetett neki, mert sosem csinál be.


Aztán egyszer még próbálkoztam, hogy akkor adok neki, mikor otthon vagyok, és csak max negyed óráig, de akkor is ment a hasa tőle. :/


Inkább adj igazi csontot.

2017. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!