Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyám...

Hogy tanítsam meg a kutyám lábmellett sétálni?

Figyelt kérdés

3 éves szuka labrador keverék ha sétáltatjuk kissé húz. Szakemberhez nem szeretnénk menni hanem tanácsot szeretnék kérni hogy hogy tanítsam erre meg. Nyakörvel sétál ha az udvaron sétáltatom tökéletetes de ha csak a tesómmal elindulunk sétáltatni akkor kissé húz. El lehet bírni de jobb lenne laza lenne a póráz. Ha kerítés mögött van kutya oda sokszor nagyon menne. Azt szeretnék ha laza lenne a póráz és a kutyákra se indulna meg.

Válaszokat előre is köszönöm.



#kutya #tanítás #sétáltatás #Lábmelletti séta
2020. jún. 15. 12:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát de ez egy olyan "vicc" kérdés. Ezzel olyanoknak akartam segíteni akinek ilyen a kutyusa. Itt próbáltam egy olyan szerepet ölteni magamra, mit aki várja hogy segítsenek neki de viszont ha valaki egy rossz szót mond róla már meg van sértődve.

Egyébként ha valakit érdekel úgy szoktunk sétálni hogy mivel mostanában elég meleg van ezért hajnali 5 óra fél 6 körül menni szoktunk egy 1 órás sétát utánnna délután 6-7 óra körül egy másfél órás séta amiben van fél óra futás.

2020. júl. 31. 11:22
 12/26 anonim ***** válasza:
Én délután/este 6-7 körül nem futtatnám ilyen melegekben, amikor még 5-kor is 30-32 fokok vannak. Inkább menjetek le futni este 8-9 után, vagy fussatok hajnalban, amikor már/még hűvös van, vagy vegyél hűtőmellényt, és fusson azzal, ha ragaszkodsz az este 6-7 körüli futásokhoz. Ő nem fog szólni, hogy szarul van, max egyszer csak rosszul lesz.
2020. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Retriever póráz. Olcsó, hatásos.
2020. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12

Bocsi akkor rosszul fogalmaztam. Az a fél óra nem olyan nagy futás inkább ilyen kocogásos. És azt is kihagytam ha mondjuk még 6-7 körül nagyon meleg van akkor természetesen később megyünk mert kinek van kedve olyan melegbe sétálni. Kb 1 óráig sétálunk de van hogy kevesebb utána egy fél óránnyit kb. futunk. Amikor már én elkezdek fáradni akkor sétálva indulunk haza mert ha én elkezdek fáradni akkor ő még nagyon sokáig bírná.😄

2020. júl. 31. 12:51
 15/26 A kérdező kommentje:
Azt a futást simán lehet kocogásnak is mondani.
2020. júl. 31. 12:53
 16/26 A kérdező kommentje:
Egyébként róla van szó
2020. júl. 31. 12:57
 17/26 A kérdező kommentje:
2020. júl. 31. 12:57
 18/26 anonim ***** válasza:
Oké, szép kutya egyébként, vigyázz rá. :-) Minden nyáron rendszeresen írnak ezekről a kutyás oldalak, hogy figyeljünk a melegre, azért jeleztem.
2020. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2020. júl. 31. 13:04
 20/26 A kérdező kommentje:

Várj

Te voltál az ötös akivel

"veszkedtem"?

2020. júl. 31. 13:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!