Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyám...

Hogy tanítsam meg a kutyám lábmellett sétálni?

Figyelt kérdés

3 éves szuka labrador keverék ha sétáltatjuk kissé húz. Szakemberhez nem szeretnénk menni hanem tanácsot szeretnék kérni hogy hogy tanítsam erre meg. Nyakörvel sétál ha az udvaron sétáltatom tökéletetes de ha csak a tesómmal elindulunk sétáltatni akkor kissé húz. El lehet bírni de jobb lenne laza lenne a póráz. Ha kerítés mögött van kutya oda sokszor nagyon menne. Azt szeretnék ha laza lenne a póráz és a kutyákra se indulna meg.

Válaszokat előre is köszönöm.



#kutya #tanítás #sétáltatás #Lábmelletti séta
2020. jún. 15. 12:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem én voltam.
2020. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jaa
2020. júl. 31. 13:11
 23/26 anonim ***** válasza:
Nálam flexi póráz van és csak akkor kérem, hogy láb mellett sétáljon, ha annak különösebb oka van.
2020. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Neked nem valo kutya. Kinzod.


Nem tudod megerteni,h neki is kell a szabadsag.


Nem vagy kepes az igenyeit kielegiteni. Neked egy tengeri malacot kellett volna venned.

2020. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24

Légyszi olvad el amit fentebb írtam.

Ez egy vicc kérdés fentebb leírtam részletesebben.😊

2020. júl. 31. 20:30
 26/26 A kérdező kommentje:
Olvasd*
2020. júl. 31. 20:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!