Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AKC regisztráció?

AKC regisztráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha van törzskönyves (pl. FCI) kutyám, tudom valahogyan regisztrálni az AKC-ba? Remek címeket lehet ott most szerezni, és szuper programjaik vannak, de mivel nem az USA-ban élek, és a kutyám se ott lett törzskönyvezve, nincs benne a rendszerben.


Köszönöm.



2020. jún. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A kerdesre nem tudok konkretan valaszt adni, de azt tudom, hogy ott bizonyos fajtaknak elegge mas a standar-je. Peldaul a dobermann, nemet dog, ezeknel a fajtaknal szembetuno a kulonbseg az europaihoz kepest es ha az ottani standard-nek nem felel meg, akkor felesleges probalkozni.
2020. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt azert!

Nem kiallitani szeretnem, hobbi & sportkutya, raadasul mar ivartalanitva is lett. :)

Engem a trick dog title, es a hasonlok erdekelnek. (a DMWYD-ot csinaljuk, az ottani eredmenyeket az AKC is elfogadja, ezert gondolkozok ezen)

2020. jún. 16. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a szervezetek között lehet "átmenet" a törzskönyveket, megfelelő papírozással, ottani szűrésekkel át lehet regisztrálni. A pontos menetét nem tudom, de ha írsz levelet az AKC-nek akkor biztos vagyok abban, hogy kimerítő és pontos választ fognak neked küldeni.
2020. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. jún. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!