Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákba nem elég csipet...

A kutyákba nem elég csipet rakatni?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy regisztráltatni is kell a rendszerbe de ezt az orvos miért nem csinálja magától? Most ha elveszne a kutya a chip annyit érne mintha nem is lenne?

2017. jan. 3. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi az elején rosszul írtam *chipet
2017. jan. 3. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:

99%-ban regisztrálja is az orvos. Itt tudod ellenőrizni, ha nem vagy benne a rendszerben, jelezd a dokidnak:


[link]

2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos dolga beregisztrálni, ezért fizeted ki a regisztrációs díjat. Hogy sokszor ez miért marad el mégis, az egy jó kérdés. Sok a hanyag, nemtörődöm állatorvos. A [link] -n chipszám alapján tudod ellenőrizni, hogy bekerültek-e az adatok (nem az összeset látod, csak ami nyilvános). Ha nem hoz ki semmilyen eredményt, reklamálj a chipet betevő állatorvosnál, hogy vigye be az adatokat.
2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a dokinak kell regisztrálnia, ha nem teszi, akkor felesleges volt. Ezt a petvet datán te is tudod ellenőrizni.
2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajna nem Magyarországon lakom így az nem fog menni. A chipet átírattuk de csak a könyvecskébe írta be az adatokat nem láttam hogy számítógépes rendszerbe chipbe vagy bárhova beírta/regisztrálta volna. Akkor most a chip érvénytelen? (Németország)
2017. jan. 3. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi dokink se írogatja ott helyben át az adatokat, hanem csak nap végén mikor ráér, de ettől még mind a két kutyám regisztrálva van.

Le kell ellenőrizni, akkor lehetsz benne biztos.

2017. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!