Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem fogad el egy...

A kutyám nem fogad el egy személyt? Segítség

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csivava kiskutyám, nem fogadja el a testvéremet, mindenki mást igen de őt ugatja ,megakarja harapni és fél tőle. Kérlek segítsetek hogyan tudnám erről leszoktatni vagy hogyan tudnám megszerettetni vele? Kisidőre adott neki enni akkor félve odament hozzá és simogattatta magát aztán eltelik egy óra megint meglátja és újból támadja. Mitől lehet ez ?



2020. jún. 17. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred nem bánthatta a kutyát amikor te nem láttad?
2020. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a testvéredet nem fogadja el, akkor valami gáz van. Nem bántotta vagy ijesztette meg?
2020. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltek a testvéreddel? Honnan van a kutyus, és mióta van veled?
2020. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első körben valami negatív élményt tapasztalt a testvéreddel helyzet jutott eszembe, vagy szimplán hasonlít valakire, aki bántotta. Bővebben kéne kifejtened, mert így kevés az infó.
2020. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Testvér neme, kora, kinézete? Veletek él? Mennyit találkozik a kutyával? Milyen hangja van, milyen hangon szól a kutyához? Annyi oka lehet..
2020. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Vagy bántotta a gyerek, vagy eleve félt tőle, és a kutya megérzi.
2020. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kutyus mentett,rossz korulmenyek kozott elt bantottak, kikötötték....

Kertes házrést és a mellettünk a szomszédos házban lakik. Tehát egy udvarban.

2020. jún. 19. 00:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utóbbit a testvéremre értettem, és annyit még, hogy fiú 22 éves.
2020. jún. 19. 00:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy a testvéred hasonlít arra aki bántotta.

Vagy ő is bántotta már...

2020. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tesódhoz köt valami rossz emléket, de idővel ez javulhat.

Nekem is mentettem van, másfél éve van nálam, nekem a tesóm katona, és amúgy is külön háztartásban élünk már évek óta, így ritkán találkozik a kutyámmal. Vele barátkozott meg leglassabban a kutyám. Még most is óvatos, amikor hosszú ideig nem találkoznak, de amikor már megnyugodott, hogy ismeri, akkor elé kuporodik simogatásért. Egyszer, mikor tesóm hónapokig volt külföldön, és azután találkoztak, na akkor volt valami, ami a kutyámnak nem tetszett rajta. Eleinte a bőr cipőjét morogta meg.

2020. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!