Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen velem az apam...

Miért ilyen velem az apam mióta nálunk van a kutya? Már nem bírom?

Figyelt kérdés

Ő nem akarta a kutyát csak en meg anya és mióta itt a kutya,folyamatosan csak úgy érzem direkt keresztbe tesz nekem

PÉLDÁK:

- a kutya felkelt,és apa is tudja hogy minden szundi után pisilni szokott,én mindig ki is viszem ezért,de multkor azt mondta majd ő kiviszi,de nem vitte ki hanem még a konyhába járkáltatta és megvárta míg odapisil és utána vitte ki,törölhettem fel....

-tudja hogy a konzerv ejszaka meghajtja ha vacsorára azt kap,és amikor felajánlotta hogy majd o ad neki enni,direkt azt adott,mehettem is vele éjfélkor le.

-ha a kutyus elalszik akar pár percre is akar 30 percig is tart mire le fárasztom.

És amikor este 11 kor elalszik és en is lefekszem,ő direkt kiabálja a névét és felkelti,majd kb mint mondtam 30 percig játszanom kell vele,amikor már aludt volna.

+ folyamatosan utasitgat mit hogy csináljak

Ha 5 percre megyek ki vele akkor azt mondja :inkább 1 órára kellett volna vele kimenni.

Ha 1 órára megyek le:5 perc is elég lett volna.

Ha játszok a kutyával akkor azt mondja hogy minek játszok vele,miért nem hagyom pihenni,ha épp nem játszok

vele mert alszik akkor meg az jön hogy miért nem játszok vele.

Ja és mindenkinek azt mondogatja a hátam mögött hogy nem foglalkozom a kutyával.

10 hetes tacsirol van szó!



2020. jún. 18. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Az alapján, amit írtál, gondolom nem bírja elviselni a kutyát, és azon élvezkedik, ha rossz a kutya miatt mindenkinek, és ő lehet az, aki "előre megmondta" :/


Viszont tapasztalatból mondom: idővel a kutyával is sokkal könnyebb lesz, amíg kicsi, addig sokkal nehezebb. Apukád pedig idővel majd megszereti a kutyust is. Nem véletlenül vannak a mémek, hogy először minden apuka ódzkodik, aztán egy év múlva már ölelkezve alszanak :)


Addig szerintem csak próbáld túlélni ezt az időszakot. Apád nagyon gyerekesen viselkedik, legyél akkor te a felnőtt.

2020. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

apád passzív-agresszív, a kutyával büntet, mert ő nem akarta.


és azt, hogy ő nem akart kutyát, talán illett volna szem előtt tartani. addig fog frusztrálni, amíg fel nem adod

2020. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezért szoktuk írni, hogyha nem akar mindenki kutyát, akkor ne legyen.


Apud amúgy jó nagy pénisz.

2020. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki ugyanezeket? Beszéljétek meg. Mondd hogy ez a Te kutyád és Te úgy érzed hogy jól foglalkozol vele.
2020. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen f_szszopó apák miatt vannak idegbeteg gyerekek. (Tapasztalat.)
2020. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért: "Ő nem akarta a kutyát". Anélkül, hogy véleményt alkotnék apádról, érdemes lett volna szem előtt tartani azt az alapvető dolgot, hogy nem viszünk úgy kutyát a házhoz, ha azt valamelyik családtag ellenzi.
2020. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
De ha ő nem akarta a kutyát, akkor ne foglalkozzon vele. Továbbra is fennáll a f_szszopós jelzőm, mert miféle apa az, aki nem adja meg a lehetőséget egy gyereknek ahhoz, hogy tanuljon némi felelősséget? Igen, az ő háza, joga van mindenbe beleszólni, csak éppen f_szszopó.
2020. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még összeszokás alatt álltok a kutyával, majd ha kialakul egy fix napi rutin, nem lesznek problémák, csak új neki a helyzet.
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Apa most tesztelget szerintem, hogy akkor is kitartasz-e a kutya mellett és vállalod a felelősséget, ha nehéz vele. Lehet reménykedik benne, hogy kiakadsz, közlöd, hogy eleged van, és ő egy "én megmondtam" szöveggel megszabadulhat tőle. Tarts ki, szemrebbenes nélkül foglalkozz a kutyával akkor is, ha szivat, és abba fogja hagyni, mert látja, hogy nem hatékony.
2020. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
te ugyanaz vagy "aki már belefáradt"/"nem tud lemenni a boltba se mert sír a kis kutya" Ilyen embernek kutya,2 hét után feladtad...
2020. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!