Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta ketten vannak nem akar...

Mióta ketten vannak nem akar sétálni, normális? Ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Hatalmas kertünk van a végében gyümölcs és egyébb fákkal.

Amig egyedül volt a kutya addig igényelte az esti futást velem de mostmár nem. Nem akar jönni, húzatja magát nyüszít,lefekszik.

A másik kutya is kidöl estére.

Már egy hete nem vittem őket,de nem rombolnak, nem szöknek. Úgy gondoltam hétvégente járunk csak futni. Szerintetek?



2017. jan. 28. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elvan az új játszótársával, így van szociális élete és kifárad a kertben levő sétával, szaladgálással.

18/L

2017. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kutyámnak sincs kedve mostanában játszani,rohangálni,estére mindig elfárad.Sétálni viszem minden nap,de neki ennyi elég.

Ne erőltesd.Lehet hogy ezt az időt utálja,fázik.Tölts velük minél több időt,de ha ők inkább lustulnak,hagyd őket,más örülne,ha nem kéne folyton órákat futnia a kutyáival.

Esetleg ha úgy látod közérzete is rossz,orvoshoz elviheted

2017. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet lefárasztják egymást és már nincs kedve futni. Sokat játszanak?
2017. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!