Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 24 órája ratettem a kutyára...

24 órája ratettem a kutyára spot ont és még mindig vannak benne bolhak. Nem kellett volna már meghalniuk?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy előző kérdésnél ugyan ezt magyaráztuk páran, hogy a spot-on megelőzésre jó, nem írtásra.

Ki kell belőle fürdetni őket, továbbra is a Neostomosan nevű szert ajánlom, állatorvos tud adni.

2020. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinti, vagy benti kutya?
2020. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha a kutya környezetéből nem irtottad ki a bolhákat (fekhelyből a lárvákat) és a kutyát nem kezelted le rendesen, miért várod el, hogy a spot-on megoldja? Eleve miért nem védekeztél eddig bolhák ellen?
2020. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az így nem lesz jó. Írtuk többen is, hogy előbb fürdetés, környezetében való írtás, és a fürdetés után pár nappal spot on (mert ha lemosod a zsírréteget, akkor csökken a hatásfoka)
2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Két napja kaptam a kutyám. Bolhasan.
2020. jún. 24. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem minden bolha eszik azonnal. A spoton használatakor a bolhának csípnie kell, hogy hasson a méreg.

Türelem. Pluszban próbáld ki valamelyiket:


[link]

2020. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, a cikk nem tudom mennyi hatásos módszert említ, mert az ecettel illatosításnál feladtam, de köszönöm, hogy linkelted, feldobta a napom! :D
2020. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Honnan kaptad a kutyát? Normális helyről származó kutya nem lesz bolhás! Szapitól vetted? Vagy ajándékba kaptad szapitól?

És készülj fel, szerencsétlen kölyök tele van férgekkel is!

2020. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!