Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutya? Tapasztalatok...

Van ilyen kutya? Tapasztalatok érdekelnek elsösorban.

Figyelt kérdés
Olyan kutyust szeretnék ami kistestü, nem hullik a szöre vagy minimálisan, együtt tunyulhatunk a kanapén, de szeret játszani és sétálni is. Lakásba lenne.

#kutya #szőr #Milyen kutyát keressek?
2020. júl. 3. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Mopsz, vagy francia v angol bulldog.


Ennek a "tunyuljunk de szeressen sétálni"-nak nem tudom mi az értelme. Kb. mintha emberre azt mondanád hogy "legyen lusta de szeressen dolgokat csinálni". Most akkor melyik?


Ha meg rendesen lemozgatod akkor a kutya amúgy is a nap hátralévő részében (a következő sétáig) tunyul.

2020. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem Coton de Tuléar van,ő pont olyan mint amit írtál :)

Imád aludni,12 órát is végig pihen simán,de ha hívod akkor imád menni sétálni,játszani is.

6 kilós,szőre nem hullik.

Ezenkívül én még a Bichon Frisét, vagy Bolognese-t ajánlanám.

2020. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

1-es ennek az az értelme,hogy nem mindenki szereti a hiperaktív kutyákat. Vannak fajták amiket ha órákon keresztül nem fárasztasz le akkor rombolnak és ugatnak egész nap.A kutyatartás nem feltétlen kell,hogy együtt járjon napi 10 óra sétával. Vannak ebek akik nagyon szeretnek a lakásban lenni

Van aki a nyugodtabb kutyákat szereti,köztük én is :)

2020. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

"Ennek a "tunyuljunk de szeressen sétálni"-nak nem tudom mi az értelme. Kb. mintha emberre azt mondanád hogy "legyen lusta de szeressen dolgokat csinálni". Most akkor melyik?"


Akár hiszed, akár nem, de az én mentettem otthon egy lustaság, annyira, hogy reggel nekem kell ébreszteni sétához, viszont akár egy 30km-es mászkálást is jól bír. Mondjuk nem ebben a 30+ °C-os hőségben, mert most melege van és le van eresztve, de egy kellemes tavaszi-őszi esőmentes 20-25°C ideális számára, és télen a havat is nagyon szereti.

2020. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak: a mopsznak nagyon hullik a szőre, és a rövid szőrű fajtáknak is mindnek.
2020. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor lesz még kiírva a kérdés?
2020. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A Yorkshire terrier elvan a lakásba, viszont szeret sétálni is. Okos, taníthatod is és a szőre maximum annyira hullik mint az emberi haj
2020. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!