Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap vettem észre hogy a...

Tegnap vettem észre hogy a kiskutyának jön tej a cicijéből. Hasa nincs. Meg valahogy megváltozott az evése. Keveset eszik. Lehet hasas? Vagy a tej csak fialas után van?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább álvemhesség lesz. Mutasd meg a dokinak, aztán amint lehet ivartalaníttasd!
2020. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen ő álvemhes. Ilyenkor nem szabad tutujgatni, diétáztatni kell, a játékait el kell venni tőle mert úgy kezeli mintha a kölykei lennének. Azt se engedd, hogy rendezgesse a helyét. Egy jégakkut bugyolálj be egy kendőbe és azzal naponta pár percet jegeld neki az emlőit. Ha nem múlik 2 héten belül akkor menjetek orvoshoz és ad neki tejapasztót. Majd ha elmúlt az egész akkor feltétlenül ivartalaníttasd mert mostantól minden tüzelés után álvemhes lesz. Ez pedig emlőgyulladáshoz és daganatokhoz vezethet. Sajnos tapasztalatból írom, mi most ivartalaníttattuk és egyúttal egy daganatot is le kell műteni ami az álvemhességek miatt alakult ki.
2020. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
2020. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Hasas? 😂😂


Egyébként az a "kiskutya" mennyi idős kutyát takar?


Ha ivarérett a kutya és kijár, mert ha szerinted "hasas", akkor tuti, lehetséges, hogy vemhes.


Másrészt én az ivartalanítást javaslom. Abban és ebben is az állatorvos tud segíteni, nem mi! Vagyis azt tudjuk mondani, hogy vidd oda!

2020. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Ja bocs azt nem olvastam hogy hasas. Akkor az már inkább esélyes hogy vemhes. Vidd el orvoshoz azonnal mert hamar meglesznek a kölykök.
2020. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Másfél éves.udvarba kijá

r. Yorki-tacsi keverék.A kant(westie)ilyenkor elzarjuk. De baleset előfordulhat....

2020. júl. 3. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Na, akkor csak igazam lett!


Másfél éves ivarérett szuka, nem kiskutya.


Vidd el ivartalnítani, úgyis tudjál, hogy vemhes! Erre nem lehet alapozni kutyatartásnál, hogy elzárod. Egy ismerősömnek így lett mellgyulladása a kutyájának! Főleg, ha kan is van otthon a háznál. Aznis dönt, mert ki akar jutni.


Spórold össze az ivartalanítást, minden jószándékkal mondom! Elóször a szukát SOS, aztán a kant is, az kisebb ügy!

2020. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A hasas az kérdés volt, nem kijelentés.
2020. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Én tudom, de utolsó szerinted ez kérdéses? Én mondtam neki az állatorvost. Én összespórolnám az ivartalanítást, ha kell kölcsönkérnék. Macskákból kiindulba egy megváltás, mikor sikerült rábeszélnem anyáékat.


Meg egy kant, meg szukát egy helyen tartani...

2020. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem fordulhat elő "baleset", csak akkor, ha a gazdák teljesen alkalmatlanok a kutyatartásra! Vidd el ivartalanítani! És ha nem megy a két kutya tartása, ne tarts két kutyát!
2020. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!