Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap óta a francia bulldogom...

Vargaszandika3 kérdése:

Tegnap óta a francia bulldogomnak állatorvos ajánlására hipoallergén Hills kutya tápot adok,de azota ahányszor ki vittem kakilni mind a háromszor lágy volt a széklete mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ne adjam tovább?Mert allergiás reakciói voltak azért ajánlotta az orvos..

Nem kap azota se jutalom falatot semmit


2020. júl. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Tápot úgy kell váltani, hogy apránként kevered bele a régibe, nem szabad azonnal csak az újat adni neki. Ilyenkor előjöhet a hasmenés pár napig sajnos.
2020. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
De, hipoallergénnél szabad.
2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez ilyen, tápváltásnál előfordul. Normális esetben keverni kell a régi és az új tápot, gyógytápnál viszont javasolt egyből váltani. Pár nap alatt elmúlik, hasmenés esetén tüneti kezelés jöhet szóba de az alapján amit írtál erre most nincs szükség.
2020. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtennéd, kérlek, hogy belinkeled azt a tápot? A leírásod alapján nekem nem egyértelmű, hogy pontosan melyik Hills gyógytápról van szó és érdekelnének az összetevői.


És mire gyanakszotok, mire allergiás?

2020. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Elsőnek a royal canint ette de sokat piros volt a fule es a szája körül..most kapott breeg selection francia bulldog kutya tápot..néha elmúlik a pirosság aztán vissza jön..majd nemrég a talpait nagyon nyalogatta nem engedte megnézzem és elvittem az orvoshoz piros volt a lábujjai között és kapott rá sprét...

2020. júl. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!