Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nutellát nyalogatott...

Vargaszandika3 kérdése:

A kutyám nutellát nyalogatott segitseg lehet baja??

Figyelt kérdés
A kukábol ki szedte a nutellás uveget amig a pincébe voltam és mire feljottem nyalogatta..mit tegyek hogy ne legyen baja?nagyon felek
2020. júl. 4. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Az enyém imádja a nutellát, alkalomadtán adok neki egy nagyon keveset, ha én is eszek. Yorki, de van vagy 7 kiló. A csokit is szereti, de nyilván nem adok neki egy egész táblát. Semmi baja nem lesz.
2020. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De, utolsó, lehet baja ha csokit adsz neki. Nem kell túlparázni a dolgokat, de te szándékosan mérgezed a kutyádat.
2020. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Kis mértékben rengeteg kaját lehet adni a kutyának.
2020. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Amúgy én is úgy tudom, hogy csokit nem lehet adni kutyának és nekem nem ér annyit, hogy kockáztassak. Annyi jó kaja van, amit nyugodtan megehet.

2020. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12%

Nincs baja a kutyámnak. Nem mindennap eszik csokit, nem értem miért kell mindenbe beleszólni, itt mindenki mindent jobban tud. Kérdezö, nem lesz baja, hidd el.

#11-es voltam

2020. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki mindent jobban tud, hanem szimplán tudjuk a legalapvetőbb dolgokat hamár egyszer kutyát tartunk.

Képzeld el, hogy szereted mondjuk a borsót, de ha sokat eszel bajod lesz tőle. Akkor inkább nem eszel borsót, minthogy kockáztasd az egészséged, ne tán az életed. A kutyád nem tudja, hogy számára ez milyen veszélyekkel járhat. Azt gondolja, hogy te vagy a gazdi, bízhat benned, nem mérgezed. Ezért elfogadja bármivel is eteted.

2020. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#15: Csak azt nem értem, hogy miért a tapasztalatból indulsz ki. Ez, hogy a kutyáknak a csoki méreg, egy biológiai TÉNY, nincs mit megmagyarázni rajta. Nyilván ameddig csak kis adagban kap, addig a májat károsítja "csak", de ha a máj sem bír már megbirkózni vele, akkor jön a halál.
2020. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!