Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korában áll a...

Hány hónapos korában áll a kis dobermann füle ha vágva van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hónaposan de nem tudom mert egyszer olvastam róla,de már elfelejtettem
2010. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem óriás snacik vannak, a kanomnak 12 hetesen vágattuk a fülét, két hét múlva! már állt, mint a cövek, az egyik szukámnak vágás után 4 hétig, másiknak 3 hétig kellett kötni. Sok sikert! Masszírozás jót tesz.
2010. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

am köszönöm a válaszokat,

viszont nem kell vagyis nem szoktak valami kötést vagy valamit használni ilyenkor a fülére vagy kitámasszák vaGY HOGY IS VAN EZ?

2010. aug. 3. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a Tiédnek hogyan lett vágva. Mert varratszedésig nem nagyon szabad kötni, hogy szépen begyógyuljon a sebszél. Utána a fül tövénél körberagasztani egy vékony ragtapaszcsíkkal. Nem kell az egész fülnek támasztás, hülyeség végigtekerni a fület. A tövénél kell megragasztani,a többit a természet megoldja
2010. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!