Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik boxer kennelt ajánlanát...

Melyik boxer kennelt ajánlanátok? 2020-ban

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak régebbi topikok, de sajnos vannak kennelek, amik eltűntek és vannak amik még elérhetőek.

A legtöbb tenyésztő honlapja elnézést, de borzalmas, nem frissül- gondolom, hogy nem ezzel vannak elfoglalva, de így elég nehéz információt találni, véleményt alkotni.


Akinek vannak mostani tapasztalatai, vagy tud ajánlani kennelt, kb. tudja, hogy hol mozog egy jó kennelből való kiskutya, köszönöm, ha megosztja. (én olvastam 90-230e Ft-ig, már ahol leírják) A legtöbb helyen nem írják meg a kiskutya árát, jól tudom, ezért kérdezem itt.


Köszönöm, a hasznos válaszokat.

(nem első kutyás vagyok, nem szaporító)



2020. júl. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy kiallitasra, elvileg hamarosan lesz. Ott keresd meg a tenyesztoket, biztos sok hasznos dolgot megtudsz majd toluk.
2020. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Hungária Boxer Klub szervezésére gondoltál, ami most Egerben lesz?


Saját gazdis tapasztalatokat szeretnék inkább, mivel a tenyésztők általában, akármilyen fajtáról is legyen szó, nyilván saját szemszögből közelítik meg a fajtát. Szinte kellemetlen megkérdezni egy kiskutya árát, és nem fogják a leendő gazdi orrára kötni, ha van nem kívánatos jelenség a kennelben. (pl. nagyobb kiskutya halálozás, vagy boxernál szívbetegség, ami később a gazdánál derül ki...stb.)


Szóval, köszönöm a választ, de nem a fajtáról szeretnék többet tudni, hanem a tenyésztőkről.

2020. júl. 6. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki még? Hasznos infót, gazdik? Esetleg boxeres FRISS csoportot??
2020. júl. 7. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!