Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a pulim, de nem engedi,...

Bolhás a pulim, de nem engedi, hogy megfürdessem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fujjtam már Neotomosannal de csak a hátat, mert hasat egyáltalan nem engedi, így nyilván maradt benne bolha.segítseget kérek. Esetleg valami jo nyakörv?

#kutya #bolha #Neotomosan
2020. júl. 7. 12:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Imadom az embereket, kerdeztek valamit nyilvan valasz nem surun erkezik csak okoskodas.

Pulim 8 eve van nalam, soha nem volt meg bolhas, de miota en vagyok a gazdaja azota fel a viztol ( lehet kiskoraba tortent vele valami akitol vettuk)

Koszonom az ertelmes valaszokat! Es uzenem azoknak, akik csak masokat oktatnak, hogy sajat eletuket tegyek rendbe es talan akkor nemcsak maseba keresik a hibat folyton

2020. júl. 7. 16:14
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
De nem hisztizni és megsértődni kell, hanem normálisan kikezelni a kutyát! Persze a sértődés és másokra mutogatás sokkal könnyebb, tudom én.
2020. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti helyett talán megfogadhatnád a jótanácsokat, amiket oly' nagylelkűen megosztottunk. Nem értem az ilyen embereket; tudják, hogy baj van, de ha neadjisten segítséget kapnak ahhoz, hogy megoldják, akkor mindenki "okoskodik".
2020. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld úgy hogy teszel rá pórázt és úgy próbálod fürdetni hogy ne menjen el.

Ahogy én csináltam a kutyimmal.

Június közepe fele fürdettem:

Előkészületek:

Kihoztam a garázsból a műanyag kádat azt kimostam vízzel utánna 2 vödör inkább kicsit melegebb vizet kivittem és egy kicsi locsolókannával öntöttem rá a vizet hogy a sok víztől nehogy megijedjen. A sampont felhígítottam egy kis tálba és egy kis rongyot belemártottam azzal szappanoztam.

Fürdetés:

A kádban egy csepp víz se volt, rátettem a pórázt és szépen belehívtam és utánna JUTALOMFALAT. SOK JUTALOMFALAT.

A kannából elöször csak egy kicsi vizet öntöttem rá hogy megszokja utánna ment a jutifalat. Jöhet a víz a kannával közben fogom a pórázt hogy nehogy kiugorjon. Ismét jöhet a jutifalat. Most a rongyal alaposan átmoson. Ismét juti. Jöhet az utolsó adag víz. J.U.T.I Jöhet a kiszállás.

Szépen megtöröltem stb. Innentől már gondolom tudod.


Ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írj itt vagy privátban🙂🙂


Leila

2020. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a miénk is fél a víztől
2020. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!