Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb táp?

Melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés

A Taste of the Wild és a Wolf od Wilderness közt vacillálok. Fontos, hogy 30 alatt legyen a fehérjéje, puppy tápról beszélünk.


A szuperprémium tápok közül ezt a kettőt találtam aránylag alacsony fehérjével. Melyik a jobb? (Ár nem számít)



2020. júl. 7. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Házikoszt
2020. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a kétféle TÁP közül a házikoszt a legjobb. :D kognitív képességeid lenyűgöznek :D :D :D
2020. júl. 7. 15:00
 3/5 anonim válasza:
62%
Én a Taste of the Wildot ajánlom. :) Németjuhászom ezt ette gyerekkorában,neki tetszett.
2020. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a mentettem most a másodikat kapja kísérletképpen, neki ízlik, viszont figyelnem kell a mennyiségre, mert husisodni kezdett, úgyhogy nem biztos, hogy az adagolási táblázat pontos, de ő már nem kölyök, a kölyök tápjukat nem ismerem.
2020. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Taste of the Wild-ra szavazok😁
2020. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!