Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyus lenne jobb...

Melyik kutyus lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
A jack Russel terrieren és a Törpe pincseren gondolkozok. Lakásban tartanám, de hosszú sétákra szeretném vinni és játszanék vele. Nem szeretném hogy nagyon hiperaktív legyen. Melyik lenne jobb választás? (Nem tudom melyiknek hullik jobban a szöre de azt nagyon utálom)

#Jack Russell terrier #törpe pincser #Melyik kutyust válasszam?
2020. júl. 2. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél egy házméretű rotvejlert. :DDDDD
2020. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát, lakásba annyira egyiket se... a jack russel vadászkutya, brutálisan sok mozgást igényel, akár ha csak egyszer magára hagyod úgy, hogy nincs levezetve az energiája, simán szétszedi fél lakást... a pincser szintén problémás, nagyon utálja az egyedül létet, ebből adódóan szintén problémázni fog, ha magára marad a lakásban.
2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha utálod a szőrt akkor semmiféle állat nem való neked.max halak...
2020. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
A jack russel iszonyat szőrhullatós és elvetemülten hiperaktív. A törpe pincsert nem ismerem, nekem jrt van.
2020. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 3-nak üzenem, hogy nem mindegyik kutya hullatja. Yorkim van jelenleg, neki sosem hullott még a szöre. A normális válaszokat értékelem!
2020. júl. 2. 19:55
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Yorki miért nem jó?
2020. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A mostani yorkim egyszer már nem lesz itt nekem. Nagyon szeretem öt, de gondolok a késöbbre is. Nem tudok kutya nélkül élni, teljesen elképzelhetetlen, mióta az eszemet tudom van kutyám. Ha megint yorkit vennék, csak a mostani kutyusomra emlékeztetne.
2020. júl. 2. 20:51
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Yorki nem is kutya,ne vicceljetek már🤣🤣🤣 Az egy szatyorpatkány🤣🤣Lehet lepontozni...de igazam van.Ami kisebb egy macskánál az nem kutya😀
2020. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A jack russel hiresen hiperaktiv. Annak kemeny futas kell,nem setalos gazdi.
2020. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, kivéve a 8-ét. Egyàltalán nem szatyorpatkány, föleg hogy az enyém 7 kilós és a térdkalàcsomig ér. A kistestü kutyák ugyanolyan szeretetteljes kutyusok mint mindegyik másik. A te csekély intelligenciádra mutat, hogy leszólod öket.
2020. júl. 3. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!