Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 9 hetes kiskutya megérzi,...

Egy 9 hetes kiskutya megérzi, ha szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__410460-holnap..


ezt olvasgattam, de nagyon elsírtam magamat, és kimentem a kutyushoz. Ő beleült az ölembe és lehajtotta a fejét a vállamra, vagy nézett de nem csinált semmit. Miután látta, hogy ez használ elkezdett velem játszani.

Azért lettem nagyon szomorú egyébként, mert az előző kutyámat elütötte egy kamion és meghalt nagyon rossz volt és napokig alig beszéltem, ha a mostani picivel történne valami, nem bírnám ki.


2010. aug. 2. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik kutya megérzi. De lehet hogy csak megtorpant, hogy most mit is csinálsz, furcsa volt neki hogy sírni lát.
2010. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet:D
2010. aug. 2. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Végigolvastam énis,nem birom abbahagyni a zokogást:((
2010. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel:)
2010. aug. 3. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
az én kutyusom...palotapincsi... és amikor sírtam..felrohant hozzám.. kaparta az ajtómat.. beengedtem.. és hozzám bújt.. :( de volt egy kutyusom aki ha legugoltam felugrott és megölelt :(:(
2010. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon aranyos.
2010. aug. 8. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!