Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól érdemes...

Hány hónapos kortól érdemes elkezdeni a kutyát betanítani?

Figyelt kérdés

Egy amerikai staffordshire terrierről van szó, elég szeleburdi, imád harapdálni mindent és mindenkit, csak az alap parancsokra szeretném tanítani - ül, fekszik, hozzám -.

Hoztunk egy cicát hozzá, hogy összeszokjanak, de őt is szinte megenné inkább, pedig látszik, hogy csak játszani akar, de túl durván csinálja. Most 2.5 hónapos.


2010. aug. 2. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hozzád kerül. Már kezdheted is.
2010. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én amstaffom is ennyi idős. Én már 9 hetesen tanítgattam, már tudja az ül, fekszik, marad, pacsit, hagyd-ot. Bár még nem profi de kapisgálja a lényegét. Nyugodtan elkezdheted :)

Sok sikert!

2010. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jutalom falattal tanítgatod, vagy csak úgy?
2010. aug. 2. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, persze, jutalomfalattal :) Szerintem csak úgy lehet. Aztán néhány alkalommal ne adj neki falatot, de aztán párszor megint. Szóval véletlenszerűen. De eleinte, amíg teljesen biztosan nem tudja, hogy mi a feladata, addig minden alkalommal adj neki!
2010. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a Te amstaffod milyen jutalom falatnak örül a legjobban? Mert Ő annyira szeret mindent, 2 pofával zabálja, akármit rakok elé. :D
2010. aug. 3. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Hihi :)

Az enyém nem kap sokféle kaját, csak a tápját, de azt ő is falja :)

Jutalomfalatnak pedig sajtot szoktam picire felkockázni, azt imádja :)

Próbálkoztam virslivel is, de az macerásabb, meg hamarabb meg is romlik. A sajt nekünk bevált :)

2010. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na megvolt az első tanítási nap, tescoban vetem ilyen összetekert "jutalom falat"-ot, szerette nagyon, és már tud is ülni parancsszóra. :) 1 óra alatt simán megtanulta, ügyes volt nagyon:)
2010. aug. 8. 03:57
 8/8 A kérdező kommentje:
vettem*
2010. aug. 8. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!