Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya belehalhat, ha napokig...

A kutya belehalhat, ha napokig nem látja a gazdáját?

Figyelt kérdés
Mert anyum elment most egy hétre, és félünk, hogy a kutyának valami baja lesz, hogy nem látja. Menhelyről hoztuk, nagyon hűséges, és folyton sír anyum után. :( Régebben beszéltük, hogy olyan hűséges, hogy a gazdija után halhat... Ez igaz?
2010. aug. 2. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Áhh, akkor a menhelyek, döglenének a kutyák, mert kitették őket, elszöktek...stb.
2010. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ez esetben inkább depis lehet,de belehalni nem fog anyukád távollétébe,hiszen ott vagytok ti is,ez majd megvigasztalja őt,majd csak elterelitek valahogy a figyelmét.Az igaz,hogy vannak annyira hűséges kutyák,akik belehalnak,ha egyetlen gazdájukat elvesztik.
2010. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztos,hogy nem!Maximum egy-két napig szomorú lesz...ennyi!Majd ha anyukád hazamegy,nagyon fog neki örülni:)Addig is foglalkozzatok vele sokat:)
2010. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek egy nénit, aki vidéken lakik és felment Pestre. Vettek a gyerekei egy lakást, hogy így közelebb legyen hozzájuk. A néni vitte magával a kutyust, akit bezárt a lakásba mikor átment a gyerekekhez. ODa nem vihette, mert nem türték meg a lakásban. Pár napig ez ment, aztán egyik este mire haza ért a néni, a kutya elpusztult. Ja, és nem volt beteg. Bár gondolom az is közre játszott, hogy soha nem volt bezárva, mert kerti kutya volt...
2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
foglalkozzunk? :D egyedül vagyok a 2 kutyával, és egy cicával :D de nagyon szeretem a kutyát, anyum helyett is :)
2010. aug. 2. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi,nem tudtam,hogy egyedül vagy:)Azt nem ítrad!!
2010. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Doruss ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy belehalhat. Egy hét alatt semmiképp. Az más, ha a gazda meghal és a kutya belehal a bánatba, de így nem. Foglalkozz vele sokat, gondozd rendesen, majd megszokja. Nem lesz semmi baj.
2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Belehalhat!!!! Amennyiben nem kap vizet -.-
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha nagyon kötődik a gazdihoz, akkor belehalhat, de általában a kutyák tudják (érzik), hogy a gazdi él.

Én gyakran járok úgy mint te, vigyázok mások kutyáira.

Mondogasd neki, hogy a gazdi jön vissza!Ez használni szokott, megnyugtatja egy időre.

Esetleg kirándulj vele, de vigyázz, mert ilyenkor szökősebbek.

Javaslom még pl. a Denta stix kúrát, nekem bevált, napi 2x adok belőle.

A gazdi után halás főleg a német juhászokebek betegsége!

2010. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

a kérdés az volt, hogy "A kutya belehalhat, ha napokig nem látja a gazdáját?" és nem az, hogy "A kutya belehalhat, ha napokig nem adok neki vizet?"

azért gondolhatod, hogy nem szomjaztatok egy kutyát... vagy remélem csak vicceltél :)

2010. aug. 2. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!