Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakom.

Ahogy bemegyek a földszinti erkélyről kiszalad egy kis termetű kutya.

Megharapni nem mer,ha elkezdek menni akkor vissza megy ahonnan jött..

Ez még a kisebbik baj,de amikor reggelnte megyek ki akkor nem is számítok rá,és kiszalad,ugat, morog, legszívesebben bele rúgnék egy olyat,hogy ott marad.


Mit kéne tennem?

Azt még elfelejtettem leírni, hogy amikor így "támad" akkor a gazdája mondja hogy "rossz kutya,azonnal bemenni" de nem meglepően szarik rá.

Ráadásul mi van akkor ha valaki nem is tudja hogy ott van..

Én személy szerint abban bízom h majd mi normális lakok összefogunk és jó helyre tesszük ezeket a kedves lakókat.


Mit lehetne még tenni?

Nektek mi a véleményetek erről?



2020. júl. 11. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jó vicc.

Majd mind az 50 lakó hússal fogja tömni mert a kcsög gazdája nem képes rácsapni a fenekére,nem tudja megnevelni.


És aki nem ad neki kaját azt meg megfogja majd ugatni?

Szerintem nem ez a megoldás.

De ha nem lesz más ötletem akkor megpróbálom :D

Egy romlott hússal xd (ja ezt nem ide 😂)

2020. júl. 11. 16:02
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Hívj fel állatmentőket vagy fordulj a rendőrségehz
2020. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Okkal vagy ok nelkul, de utal teged ez a kiskutya. Errol nem lehet lenevelni ... vagyis nem lehet beleverni a fejebe, hogy meg is kedveljen.


Probald meg elnyerni a kutya bizalmat (mar csak a bekesseg kedveert is) ... vegul is te vagy az okosabb. Nem?

2020. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

#4 vagyok, rendes vagy, hogy kifejtettem az egész sztorit is reagáltál mindenkinek!


Én a hekyedben első körben a tulajjal beszélnék, ha az nem hat semmit, akkor pedig esetleg a gondnokkal.


De ha nem bánt senkit a kutya, akkor szerintem ez nem olyan téma amin érdemes osszeveszni meg konfliktust kirobbantani.


Ha semmi nem változik, akkor adj néha egy kis jutalomfalatot a kutyának és az ugatast is abbahagyja.

2020. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek, kérdező. Baromi idegesítő tud lenni egy magát óriásnak képzelő padlócirkáló, amikor hiába tudod, hogy nem harap, folyamatosan megy utánad és a bokád felé kapkodva ugat. Az ember nem szereti, ha nem látja a veszélyt, márpedig hátul nincs szemünk nem tudjuk ellenőrzésünk alatt tartani az eseményeket. És, noha hazudik, aki nálam nagyobb kutyabolond, én biz'isten belerúgnék az ilyen neveletlen vakarcsba. Valakinek meg kell tanítani neki, hogy hol a helye, és ha a gazda erre nem képes, megteszem én. Azért megnézném a szomszéd gatyáját, ha az én 30 kilós német juhászkutyám kísérgetné őt ugatva. Márpedig az ügy szempontjából totálisan mindegy az eb mérete. Közterületre pórázon és szájkosárral mehet csak.
2020. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!