Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? (párkapcsolat karanténkor)

Figyelt kérdés

Szóval már nemsoká egy éve ismerjük egymást a barátnőmmel(ő 16 én 17), de távkapcsolatban. Csak kétszer volt talink és nem sok időre(először 1 óra másodszor fél)💔

De nagyon nagyon jó volt és felejtehetetlen, áradt belőlünk a vonzalom.

200km van köztünk, Ő Miskolci én pedig Pesti.


A helyzet az h már egy pár hónapja nem volt tali és már nagyon nagyon hiányzunk egymásnak, már ott tartunk hogy legyünk csak baráti szinten és akkor nem olyan fájdalmas ez az egész helyzet.

Az én részemről a szülők beleeggyeznének egy taliba(én mennék hozzá) de az ő anyja nem(ami azt illeti az anyja nem is tud az előző 2 taliról mert nem engedi el császkálni "idegenekkel", szóval akar látni az anyja és alapszinten megakar ismerni). A helyzet másik hátulütője hogy az anyja elengedi pestre DE csak miután megismert...ha beszéltünk akkor Ő is feljöhet egyedül pestre és eltöltenénk eggyütt egy pár órát(semmi sex vagy ilyesmi). Nos...az anyja nagyon bevan ijedve a vírus miatt és Ő is azt mondta h miskolcon komolyabban veszik a korlátozást mint persten(pld ma is egy csomó párt láttam eggyütt élvezni a jó időt).

Szeretném hozzátenni hogy a kedves anyuka 59 éves(tudom, uhh) és én teljesen logikusnak tartom hogy így fél a helyzettől de...makk egészségesek vagyunk és kerülnénk a tömeges helyeket...de nem tudnánk még 3-4 hónapot várni.


(Esetleg ha találtok valamilyen írásbeli hibát akkor nézzétek el pls)



2020. ápr. 10. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Az igaz szerelem túléli ezt a helyzetet. Ha nem éli túl, akkor nem szerettétek igazán egymást.
2020. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nincs tünetetek, bennetek lehet a vírus, amit aztán haza vihettek a találka után és mondjuk az 59 éves anyuka elkaphatja.
2020. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
simp xd
2020. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi az akadálya annak hogx odamenj Miskolcra a csajhoz és náluk töltsétek el azt a pár órát? Ha ez nem is lesz a leg kellemesebb legközelebb már könnyebben elengedik a lányt veled.
2020. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezebb lenne ha csak baráti szinten lennétek. Ha szerelmesek vagytok akkor ezt hülyeségnek tartom.


Ha tényleg szeretitek egymást bírjátok ki. Tudom most úgy vagytok vele, hogy csak mi, egy pár az nem számít, csak hogy sok egy pár van ami már számít.

Hiába kerültek a tömeges helyeket mert a vírus tárgyakon is megmarad és nem tudhatjatok, hogy elöttetek ki volt ott ki fogta azt amihez ti épp hozzá értek.

Én azt javaslom mindenkinek, hogy ha teheti ne menjen sehova. Én is itthon vagyok már egy hónapja. Konkrétan sehol nem voltam a falu végénél tovább.

Nem csak idősebbek halnak, fertőződnek meg. És mi hiába is, de nem tudjuk az igazságot, csak amit épp el mondanak. És a politika az szerintem tudjuk hogy milyen. Sok sok hazugság.


Egy szó, mint száz, tudom hogy nehéz de bírjátok ki, ha ki bírjátok tudni fogjátok hogy ez a szerelem/ kapcsolat erős lesz.


18l

2020. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat és kitartás nektek is🔥.


1/5: Eléggé szeressük egymást h összehozzunk egy talit csak...nem akarom magamra haragítani az anyját de ő próbálkozik meggyőzni őt. Jah és...nem mindegy h a "szeretlek" szót egy képernyőről olvasod vagy a füledbe suttogják/tisztán a szemedbe nézve mondják.


2/5: Na és igen...pontosan tudom ezt is, de mivel a barátnőm minden nap 1-2 órára elmegy otthonról(nem tömegbe" csak futni meg ilyesmi) és csak ő jár a boltba így már esélyesebb elkapni az anyjának a vírust mint egy talin(ahol tartanám a távolságot a kedves anyóssal😹💔). De eddig nem lettek semmilyen tünetei, a barátnőm pedíg azt mondta h már vagy 2-3 éve nem is volt beteg az anyja.


4/5: Pont ez lenne a lényege a talinak, elsősorban h ezután már őt is elengedik egyedül velem pestre vagy miskolcra. Mert ugyebár már nem leszek "idegen"


5/5: Igen...elsőre én is hülyeségnek tartottam de...aztán rájöttem h tényleg fájdalmasabb ha írásban leírunk minden jót és szépet de tudjuk h nem mutathassuk ki ÚGY...pld: szeretlek❤(de tudom h nem mutathatom ki), hiányzol(de most nem tehetek ellene semmit💔).


"Sok egy pár van ami már számít". És mégtöbb "csak a boltba megyek le" "Csak jöttem venni egy cigit" "Csak sétálni jöttem" és még sok hasonló...szóval hol itt az igazság ? Tudod elég szopacs látni ahogy körülötted randizik meg smacizik + kézenfogva járnak úgy h alig járnak vagy 2 hónapha te meg aki beleadott apait anyait 1 évig ülsz a seggeden...ezzel akkor nem azt mutatod ki h nem jelent neked annyit, hogy neked nem is annyira hiányzik ?

2020. ápr. 12. 00:15
 7/9 A kérdező kommentje:

Jah és igen...mivel lehetne meggyőzni az anyját ? Akinek van bármi ötlete pls válaszoljon.


Előre is köszi🔥😽

2020. ápr. 12. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Videócset a lánnyal, ahol anyut is odahívja, hogy legalább a képernyőn lásson téged és váltsatok 1-2 szót egymással.

Ha szimpatikus vagy, akkor az anyja is megengedőbb lesz.


Nagyon szar a helyzet, de sajnos az a legjobb, ha kibírjátok addig, amíg szabadon lehet utazni...

Én nem vonatoznék MIskolcig így járvány alatt.

2020. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező te értelmileg 0 vagy és még hülye is. Remélem az anyja nem engedi😂🥰
2020. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!