Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy kaninche rövidszőrű...

Mennyi egy kaninche rövidszőrű fekete fiú tacskó?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek és nekem van egy 3 éves mudim. Anyának a régi vágya egy pici fekete tacskó. A mudinak én veszem az ételét és ha jönne még egy kutya aki anyukámé akkor nyílván ő is beleszálna a kajába. Anyának valamilyen szinten ajándékként adnám a kutyát de elötte mindent lebeszélnénk és persze ő választaná ki a kiskutyát. Csak annyit nem tudok hogy egy kaninchen fiú fekete tacskónak mennyi az ára tenésztőtöl

2020. júl. 13. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mostanában vettünk, habár nem kaninchet, de ilyen 200.000-280.000ft körül van tenyésztőknél.
2020. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne ha ezt a tenyésztőtől kérdeznéd?
2020. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 180 ezer volt tavaly. Törzskönyv, számla, szerződés, orvosi igazolások legyenek.
2020. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 talán azért mert még nem találtunk tenyésztőt?

Én csak átlagba kérdezem hogy körübelül mennyi lehet és te ebbe a kérdésbe is belekötsz.

2020. júl. 13. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még elképzelés, kitől? Csak az a frankó, ha tenyésztőket kérdezel, akkora a szórás. Amúgy, ahogy #3 írja, sacc/kb. 200.000 körül.

Kiállításokra, versenyekre is jár majd vele édesanyád, vagy csak kedvencnek szeretnétek a mudika mellé? :)

Annyi ilyen és hasonló lap van neten, csak találsz valakit, aki eligazít.

[link]

[link]

2020. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak kedvenc lenne
2020. júl. 13. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ennyi infóból nem lehet tudni, hogy pl. ezek a csöppségek csak a törzskönyv hiánya miatt kerülnek annyiba, amennyibe, de ha csak kedvenc lenne a kutyus, akkor úgyis az a legfontosabb, hogy egészséges legyen.

A mudi nem volt divatkutya, így még a legkevésbé túltenyésztett, beteges kutyafajták közé tartozik, de nem tudom, tacsinál milyen plusz kockázatok merülhetnek fel. Guglinak beírod, hogy "kaninchen eladó", vagy vmi hasonlót és kutyát találsz eleget, csak nehogy valami szrházi szaporítóba botoljatok.


[link]

2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd fel a Futrinka Tacskó fajtamentést. Szerintem ugyanazt a szeretetet megadják a mentett kutyák (sőt!!!), nem kell több 100 ezer forintért törzskönyves kutyát venni.
2020. júl. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megnézzük a fajtamentést is meg ezt az oldalt is:

[link]


De a fajtatisztán is még gondolkodok. Nem zárkózok el attól hogy mentett tacsi legyen de megnézem a lehetőségeket is illetve fiatal kutyusban gondolkodok.

2020. júl. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!