Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kiskutya 2 hete...

10 hetes kiskutya 2 hete kapott ADVANTIX-ot , ennek ellenére tele van bolhával. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

1. amit látsz benne, nem bolha, hanem piszok

2. a szer nem repellenes hatású, tehet belemegy a bolha/kullancs a kutyába, de akkor hal meg amikor vért szív.(egyébként ennek ellenére én is ezt használom, és hova nem találtam semmit a kutyámon)

3. nem lett kiírtva a lakásból a bolha és folyamatosan visszafertőzi a kutyát.

2020. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Élő bolhák vannak benne , mozognak.
2020. júl. 14. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Ezek szerint az advantix gyenge. Én simparika-t adok az enyémeknek (nem biztos hogy helyesen írtam) és azt is tablettásba. Eddig mindig bevált.

Súlynak ,megfelelően adom, 3 havonta.

De ha váltasz is náluk gyógyszert, vigyázz nehogy sok legyen az advantixxal együtt. Szerintem addig is fürdessd valami bolhaírtós tusfürdővel.

2020. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lakást bolhátlanítottátok?
2020. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

10 hetes kutya akkor lehet bolhás, ha a tartási körülményei borzasztóak és gusztustalanul mocskosak. És sajnos esélyes, hogy férgekkel is tele van szerencsétlen.

Honnan van? Milyen szert kapott eddig az Advsntix előtt? Mióta bolhás? Hány oltáson és féreghajtáson van túl? Orvos mit mondott rá?

2020. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Advantix repellenes. A környezete csupa bolha valószínűleg. A tájékoztató is írja, hogy akkor nem mész vele semmire.


Advantix mellett most töltöttünk egy hetet a szabadban. Egymásból naponta szedegettük a kullancsot, kutyákban egy sem volt. Nem gyenge.

2020. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!