Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2,5 hónapos kiskutyaval 18...

Huha24 kérdése:

2,5 hónapos kiskutyaval 18 órás kocsikazas? Lehetseges?

Figyelt kérdés

Örökbe szeretnenk fogadni egy kiskutyat magyarorszagi menhelyrol viszont a kocsikazas hazáig (Dánia) eleg hosszu. Kibírja egy ilyen pici kutyus ezt a hosszu utat vagy nagyon megviselne? Esetleg hasznos tippek kiskutyaval való utazashoz (szallito ketrecben vagy ulesen? Ilyesmik)

Koszi a valaszokat!



2016. aug. 30. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom segít-e de az én 3 hónapos kutyám 24 órát utazott. Semmi baja nem lett. indulás előtt 12 órával ne adj neki enni, utána út közben etetheted csak figyeld nehogy kihányja, sokat kell majd megállni pisiszünetre és olyankor itasd meg.
2016. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a választ! A te kutyusod hogy utazott a kocsiban? Nálam lehet hogy nem lesz senki akinek az ölében lehet út kozben, szállító dobozban is el lenne? Mit takar a sűrű megallo? 2-3 óránként par perc?
2016. aug. 31. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy a hátsó ülésen utazott. a nővérem ült mellette. 3-4 óránként megálltunk, sétáltak egyet, mi is nyújtóztunk kicsit és mentünk tovább.
2016. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én dobozba tettem a kutyusom,a hátsó ülésre,én vezettem más nem volt velünk, egyszer ivott, egyszersem evett,sőt miután hazaértünk is csak inni akart és aludni.Az ilyen kiskutyának még fárasztó a hosszú út, nem fogja végig enni-inni az utat.Mikor megállsz pihenni, megnézed, majd meglátod jobb a doboz mert ő nem gyerek nem tud ölben ülni.
2016. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos volt. :)

Meg egy kerdes esetleg, hogy az állat útlevelet kiadják az ilyen pici kutyusnak? Ugy tudom, hogy a veszettseg ellenit 14 hetesen kapjak es ugy tudnak utazni külföldre.....lehet, hogy rosszul tudom.

Szerintetek ha meg nem kapta meg ezt az oltást esetleg előrébb lehet neki hozni egy-ket héttel hogy ezaltal megkaphassa az útlevelet is?

2016. szept. 1. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor előtt tilos oltatni. Az útlevelet kiállítatod egy állatorvossal és ga a kutyád 3 hónap alatt van mehet oltás nélkül, ha már elmúlt 3 hós be kell adatni a veszettség ellenit és csak 21 nappal később mehet át a határon.
2016. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!